Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is van olyan, hogy a...

Nektek is van olyan, hogy a babátok sokkal jobban eljátszik magában, ha nem vagytok a látómezejében?

Figyelt kérdés

Babám 8 hónapos, ha mellette vagyok, akkor sokszor csak eldobálja a játékait, nyafizik. Ha nem lát (pl a háta mögött ülök a szobában, vagy kiszaladok a konyhába valamiért), akkor tök jól elvan magának...játszik a játékaival, gagyorászik, nevetgél.

Nálatok is előfordul ilyen? Mit csináltok ebben az esetben?


2014. márc. 28. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos fiam pont ezt csinálja. (lassan 5 lesz) Én jót akartam neki mindig abba a szobába tetem ahol én is vagyok hogy lásson ahogy vasalok vagy teregetek vagy ilyesmi. Viszont reggelente öltözés után sokszor kitettem a játszószőnyegre és "otthagytam" amíg én öltöztem, gyorsan reggeliztem stb. Olyankor teljesen lefoglalta magát semmi panasz, de napközben meg csak panaszkodott, már nem győztem körülötte ugrálni, énekelve teregetni meg minden. Amikor reggel felébred akkor is teljesen jól lefoglalja magát az ágyban, van hogy csak azért veszem észre hogy felébredt mert be megyek megnézni miért alszik ilyen sokáig. Na azóta hogy ezekre rájöttem, nem hurcibálom magammal az összes szobába. Játszik a kis szőnyegén a kis "karámjában" (bár ő még egy centit nem moccan arrébb), és ha már ott is panaszkodik akkor megyek és játszunk.
2014. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze, sőt! olyankor csinál olyan ügyes, okos dolgokat, amikor azt hiszi nem figyelek és csak kukucskálok, hogy azért nehogy kárt tegyen magában :) akkor próbálgatja, amiket mutattam neki stb. hagyni kell őt kicsit egyedül, ilyenkor próbálgatja a hangját is
2014. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos és ugyan ez a szitu:-)
2014. márc. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen, ha nem lát eljátszik, elnézeget, ha odamegyek akkor elkezd panaszkodni, sírni, hogy vegyem fel. 2 hónapos
2014. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rafkós népség:-))
2014. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amint meglát,bömböl.imádja a szomszéd gyerekeket,gyakran átmegyünk. de komolyan mondom,bújkálni kell előle,mert amíg nem lát,egy angyal,gyönyörűen játszik. amint meglát,sírva fakad,zokog,ölbe kéreckedik,de az ölemben azonnal feszíti magát. ez van az apjával is,csak enyhébb verzióban. amíg nagyira hagyjuk,egy angyal,míg előtte nekem eglész nap üvöltött. sztem allergiás rám :D
2014. márc. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha elvan magában, akkor hagyd hadd játsszon! Tedd biztonságos helyre, és nyugodtan csináld addiga dolgod! Semmi baja nem lesz ha fél órát egyedül van! Az enyém dettó ezt csinálja! Ha meglát akkor indul a hiszti, egyébként simán elvan. Van neki jó nagy alj nélküli járókája, tele sok-sok játékkal és már kb fél éves kora elszórakoztatja magát! Szerintem ennek inkább örülni kell, én szerencsésnek érzem magam :-)
2014. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!