Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos baba, tanacsokat...

3 honapos baba, tanacsokat szeretnek kerni "? "

Figyelt kérdés

Baratnomnek 3hos babaja van, ferje meghalt meg a terhesseg elejen.

Nehez neki egyedul, munkaba allt es minden masodik hetvegen dolgoznia kell, felajanlottam hogy vigyazzok a babara.

27 eves no vagyok, testverenem vigyazztam meg.

Nagyon felek, de ezt nem mondom neki mert igy nagyon rosszul erzi magat. Lenne par kerdesem, de nem akarom hogy agodjon hogy meg ezt sem tudom....

3 honaposan mennyit lehet kint az emberek kozott?

3 orankent eszik? Melegen kell oda adni a tapszert?

8-15ig lesz nalam, mennyi idot kell aludni?

Lehet valamit jatszani vele, vagy csak tegyem le az agyra alidni?

Esetleg meg valami jo tanacs?

Koszonom

Gondolom a fontosabb dolgokat majd megosztja velem, csak szeretnek felkeszultnek tunno hogy ne agodjon


2014. márc. 28. 09:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a sétához kapcsolódóan jutott eszembe, mert a többit már megírták a többiek.

azon kívül, hogy rétegesen öltöztesd fel - body, kispulcsi, vékony nadrág, kiszokni, (vagy harisnya) fülvédős pamutsapka, kendő vagy vékonyabb sál a nyakába, nem túl vastag bundazsák - legyen bekészítve egy kis polárpléd, mert azért még nincs kánikula. ha van a kocsihoz lábzsák, akkor azt is lehet még használni ilyenkor.


ha véletlenül út közben lesz éhes, akkor a textilpelus nagyon hasznos, rakd a nyakába, hogy ne igya le magát.


de termoszban vihetsz magaddal meleg vizet meg kimérve tápszert, amit akár séta közben is gyorsan összekeverhetsz.


no para, és minden elismerésem, hogy ilyen jó barátnő vagy! :))))

2014. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!