Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy birjatok idegekkel mikor...

Hogy birjatok idegekkel mikor babatok elkezd visitani?

Figyelt kérdés
az eneyem 6 hos de mikor faradt vagy valami nem tetszik neki eles hangon visit,nagyon nehez megorizni a nyugalmamat.
2014. márc. 30. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém szerencsére örömében szokott inkább... iszonyat élesen, majd meg lehet süketülni, de mivel nincs baja ezért engem nyilván nem annyira zavar, pedig volt hogy egész nap csinálta :)....

Csak annyit tudok mondani, hogy részvétem és kitartás, próbálj nem a sikításra koncentrálni.

2014. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó, az anyukáknak spéci képességeik vannak. Simán ki tudja iktatni a fülét, az orrát, ha kell....gyakorold!
2014. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen, nagyon nehezen! Spec nekem ma 3-4 órát egyhuzamba sírt a 6 hósom
2014. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig jobb ha felkészíted az idegrendszered a visításokhoz mert a hiszti és dackorszak a kemény nem ez ami 6 hósan megy!

Magne B6 csodákra képes!

2014. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nehéz megőrizni a nyugalmadat??? Nekimész a babának? Vagy mi???

Kicsit szedd össze magad, mert amiben most vagy, az kutya faca ahhoz képest, ami majd 2-4 éves kora között vár rád! Most még nagyjából "tudattalanul" visít, de majd később... mikor majd manipulálva téged fog üvölteni!!!! Na az lesz majd a vérnyomás növelő!

2014. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!