Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislábyom nem...

3 hónapos kislábyom nem fogadja el a cumit. Már nem is fogja?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát próbálgatni kell, aztán hátha tetszik neki. Én is hasonlóan jártam 4 hónapos fiammal. Kevés a tejem, tápszert kellene kapnia de nem fogadja el a cumisüveget. Bár én azt gondolom ha annyira éhezne akkor csak el fogadná. Ha a kislányodnak is annyira szüksége lenne szopizásra akkor a szájába venné a kis ujját és azt szopizná, amíg a saját kezét sem használja addig szerintem a cumit sem fogja kérni, bármilyen ok miatt szeretnéd cumit használtatni. (gondolom az éjszakai vagy napai nyugalmat szeretnéd ezzel elérni, de ha nem kéri a cumit szerintem mással próbálkozz) Nem vagyok jártas cumik terén, esetleg próbálj több félét, és olyan is van ami nem cumi csak egy fél kör van a végén talán olyannak jobban örülne, vagy egy rongyinak.
2014. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre tudni. Nekem 7 hónapos a babám, soha nem cumizott. Többször kínáltuk, főleg akkor, ha épp sétáltunk és valamiért nyugtalan lett. A mai napig néha odaadjuk neki, de csak rágcsálja, forgatja a kezében és játszik vele. Nem szívja meg. Kb 5-6 hónapos volt, mikor a cumisüveget elfogadta, addig azzal se tudott mit kezdeni.
2014. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem anyatejes babám az elején még csak csak elfogadta a cumit, aztán 1 hónaposan üvöltve tolta ki a szájából.az anyatejes babák általában nem csípik a műanyag izét, hisz a cici teljesen más érzés...


tápszeres babáknál járja ez a cumi, mert ott nincs meg a komfortcicizéssel járó nyugtatás, nekik a kaucsuk dudli a nyugtató.

viszont az anyatejes táplálás rovására mehet a cumizás, tehát ha szoptatod, ne is erőltesd a nyugtató és evős cumit se.


amúgy szerintem 3 hós baba szerintem (szerintem, de nem értek hozzá) nem fogja már elfogadni...

2014. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fogja már elfogadni. Miért baj, ha nem cumizik?
2014. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A miénk egyáltalán nem cumizott. Boldog és kiegyensúlyozott baba! Nem ordított soha a cumi után. A cumi csak alternatíva.
2014. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!