Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 8 hetes kisbabám, aki...

Van egy 8 hetes kisbabám, aki ha nincs kézben és nem alszik mélyen, akkor mindig sír. Nálatok is igy van?

Figyelt kérdés

Tehát a program alszik-szopik-büfi-mosolyog, gögicsél (15 perc, kis kezdetleges hang próbálkozások), sírás (hosszabb-rövidebb) van hogy 1 órát is sír a kezemben ok nélkül (gondolom hasfájás lehet), nagy nehezen bealszik a kezemben, de ha lerakom azonnal sír, tehát nem merem lerakni. Napi kétszer alszik 2-3 órás hosszabbat az ágyában, a többit a kezemben tölti, különben sírna. A kisagyban soha nem nézelődik, ha beteszem ébren, akár milyen rövid időre is, mindig keservesen sír.

Másnál is ilyen sokat van kézben a 2 hónapos baba? Sokat sírnak?



2014. márc. 30. 05:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cumit, hintát, ringató pihenőszéket próbálnék, ha még nem tettétek.
2014. márc. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet az 5hetesemmel.en most megvettem a suttogo 1et azt probalom elolvasni amikor alszik.meg most kell valtoztatni,mert ez igy nem normalis ami nalunk is megy....
2014. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem sosem csinált ilyet. 5 hónapos már. Első hónapban annyi volt, hogy mikor ágyba tettem akkor 5-10 percig nyekerget, de nem sírt aztán elaludt. Mondjuk hozzáteszem enyém nem volt hasfájós! Ismerősömnek hasfájós volt na azok pont így voltak mint te, de nekik 6 hetesen elmúlt egyik napról a másikra.

Ahogy már írták: hinta, pihenőszék, babakocsiba tologatás, hasfájás elleni csepp, tápszer váltás, zenélő forgó az ágy fölé, lassú halk zene, adamo hinta, (másolta olcsóbban kapható), sok séta a jó levegőn, babakocsiban ide-oda húzogatod, küszöbön tologatod, hasra fekteted, hátra fekteted, játszószőnyeg nálunk nagyon bevált, csillingelő játékok, csillogó játékok a fejefőlé, gyerekorvostól is kérhetsz segítséget, védőnőtől is.

2014. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van,két hónapos kislány és második baba. Ők még picik nem fognak órákig nézelődni meg gagyarászni még! 15 perc teljesen jó. Alszik,szopizik,pelus csere aztán nézelődés. Utána már úgyis álmos lesz és valahogy elaltatod,ha kell kézben ha kell cicin vagy babakocsiban ringatva. Aztán van aki cumit ad, be a kiságyba és alszik is,mint a nagy könyvben. Sajnos az én gyerekeim nem ezt a könyvet olvasták :)
2014. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokat volt kézben rengeteget. Hamar elrepül ez az idő most hét hós a fiam nincs felszoktatva. a suttogó könyv egy baromság
2014. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Valószínű hasfájós..., de szopik, tapszert nem tudok váltani. A babakocsiban sincs el, csak kézben. Vettem az agya fölé forgót, de nem köti le, mintha csak érezné, hogy itt kell maradni az ágyban, olyan keservesen sírni kezd, ha felhúzom...:).

Nem könnyű vele, várom, hogy nőjön egy kicsit.

2014. márc. 30. 19:45
 7/11 A kérdező kommentje:
A cumi egy szenzációs találmány :), nem is tudom mi lenne velünk nélküle, de sajnos van, hogy nem szív rá csak sír keservesen. Szopira abbahagyja egy kis időre, de mivel fáj a hasa, így utána még rosszabb. Van, hogy hordozóban magamra tészem, hogy szabad legyen a két kezem.
2014. márc. 30. 20:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni de az én kisebbik lányom 6 hónapig ordított egyfolytában, csak a hordozókendőben tudtam elaltatni de ha felébredt abban is sírt. Kiságyba be sem tudtam tenni éjjel pedig mellettem aludt, de fél éjszaka ráztam a fenekét még így is különben a család másik fele nem tudott volna aludni tőle. Nehéz időszak volt, már sokkal-sokkal jobb.
2014. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én 4 hetesem most kezdte el ezt. Talán estefelé alszik egy picit a kiságyban, kézben elalszik, de ha leteszem, sír, nyugtalan. Ő sem pihen és én sem. Éjjel szinte végig nyöszörög. Teljesen ki vagyok merülve.
2014. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ma is olyan keservesen sírt este 11-ig, és tehetetlen voltam. Utána alszik a kiságyában hajnalig. Napközben is rengeteget sír, még kézben is...

Engem is teljesen lemerít idegileg...

2014. ápr. 3. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!