Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is szokott arra gondolni,...

Más is szokott arra gondolni, hogy azok a kismamák, akik bent vannak a H1N1 miatt a kórházban vagy meghalt a babájuk, esetleg ők maguk a vírus miatt talán pár napja, hete még itt kértek tőlünk segítséget?

Figyelt kérdés

Nap mint nap jönnek a hírek, hogy egy kismama meghalt vagy éppen egy baba. Mindig eszembe jut, hogy talán nemrég még itt segítettem neki a válaszommal és most élet és halál között lebeg a babával együtt. Vagy azon is nagyon kiakadtam, hogy meghalt az a 3 hetes baba tüdővérzésben.

Mióta anya vagyok még érzékenyebben érint és nem tudok nem elborzadni vagy könny nélkül kibírni, mikor ilyet hallok.Ti is így vagytok vele?


2009. dec. 18. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kizárom ezeket a híreket, minek idegesítsem magam miattuk? Visszahozza őket? Nem. Akkor meg minek?
2009. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnálom őket,kisfiam 10 hós. Bízom abban, hogy most már kifele megyünk belőle.
2009. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
mi beoltattuk magunkat a férjemmel, mert mérlegeltünk. Mi a rosszabb? Esetleg meghalni tüdőgyulladásban, vaagy beadatni egy szurit és higanymérgezést kapni? ez utóbbira legalább van gyógyszer. Ha már ugye ezzel ijesztgetnek, hogy mérgező higany van benne. De mondjuk nem tudom ők láttak-e vakcinát? Hát sztem abba nem igen sok higanyt tudtak belezsúfolni ......
2009. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elsőt is megértem maximálisan. Próbáltam én is kizárni és nem is foglalkoztam vele egy darabig, de már a csapból is ez folyik, így nem tudok elmenni a dolog mellett.
2009. dec. 18. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg,azért ne tartsd magad rettegésben ez miatt!Sajnos,szomorú hír,de ez a H1N1 felfújt dolog,mindenre ráfogják,én elmentem dokihoz egy sima mandula gyulladással és hőemelkedéssel,amit azután szereztem hogy kimentem futni a hidegbe,majd ráfogta hogy H1N1em van..Egészségügyben dolgozom,azért tudom mi van s mi nincs.Én be se adattam az oltást,felesleges.Kitudja milyen szövődményei lehetnek annak is,fiatal vagyok könnyen kigyógyul az ember belőle,viszont nem akartam olyan mellékhatásokat amik évek után jelentkezhet.
2009. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tanították a főiskolán, hogy hogyan kell más nyomorát kizárni. Különben belerokkan az ember, ha mindent magára vesz. Szóval nekem így könnyebb :)

Első

2009. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is pontosan úgy érzek mint te... arra értem hogy azelőtt is érzékeny, és együttérző voltam de mióta babám lett mégjobban... Nagyon nagyon sajnálom azt a kismamát akinek meghalt a babája, vagy azt a kispapát akinek a felesége és a babájuk is, borzasztó lehet. De az is kiborít ha bele gondolok hogy van aki nem szereti a babáját, és bántalmazza.. vagy a gyerek kereskedelem stb. annyira kiakaszt hogy mostmár tudatosan nem gondolkodom, elfolytom, kizárom mert elviselhetetlen :( Meg kell tanulni, különben az ember belebetegszik más bajába. Nálunk az egész család (8 fő) köztük én is be van amúgy oltva.
2009. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem még a hideg is kiráz amikor bemondják ezeket a híreket. Nem tudom hogy lehet épp ésszel túlélni.
2009. dec. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem csak úgy lehet épp ésszel kibírni, ha tényleg kizárjuk ezeket a híreket. Szép lassan megkattanok itthon, mert nem akarom, hogy elkapjon a babám valamit, így csak a teraszra teszem ki levegőzni.Még a karácsonyi bevásárlást is a párom intézi... Aztán pumpálják a rosszabnál rosszabb híreket, közben meg lehet, hogy tényleg csak túl van lihegve az egész.
2009. dec. 19. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!