Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hetes kislány megfordulást...

20 hetes kislány megfordulást kihagyta, és majdnem mászni kezdett. Azt hallottam ha átugranak egy egy szakaszt a mozgásfejlődésben akkor később probléma lehet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha átugranak, kihagynak valamit, akkor az tényleg okozhat problémát, pl. az enyém nem mászott. Szinte egyből felállt.

Viszont nem tudom, hogy van-e kötelező sorrend, hogy mit mi után kell csinálnia. Gondolom ez mindenkinél más. Pl: az enyém már simán felállt, de még nem tudott ülni. Egyszer lehuppant a fenekére, és úgy tanulta meg, hogy ilyet is lehet.:)

2014. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! igazából szerintem nem baj, de a barátnőm kislányáról van szó, és nagyon aggódik miatta szegény.
2014. ápr. 2. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Megfordúlni 7 hónapos korág kell.

Nincs lemaradva.

A majdnem kúszás, nem kúszás/mászás.

Lehet egy picit előrehúzta magát, de mászni biztos nem.

Nagyon ritka, higy kúszás helyett a mászással kezd.

Anyukája nyugodjon meg, nem hagyott ki semmit sem.

2014. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!