Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az aluszékonyság probléma...

Piros08 kérdése:

Az aluszékonyság probléma koraszülöttnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire probléma az, ha a 29. hétre született, jelenleg 2 hónapos kisbabám nagyon sokat alszik, enni sem kel fel! Ez mondjuk csak ma van!

Éjjel ébren volt 4:15től 6ig! Utána délben ébresztettem! Akkor ébren volt 1ig, utána 15:30kor keltettem, mert gond volt a pelusban! Most ébredezik, de nagyon aggódom!

Lehet ebből komoly gond, vagy ez tök normális?

Köszi a válaszokat!


2014. márc. 21. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ez természetes. Talán egy kicsit vérszegény,de minden rendben lesz,
2014. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt neki egy agyvérzése is! akkor sem?
2014. márc. 21. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Neki fontos lenne, hogy gyakran etesd. Azt nem írod milyen időközönként és mennyit eszik. Ha megvan az adag, akkor alhat nagyokat. De nagyon picike...
2014. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább gyerekorvost kérdezz!! Ez nagyon komoly dolog. A kórházban mit mondtak?
2014. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szépen eszik evvel nincs gond, időben! Kérdeztem a védőnőt, azt mondta megkérdezi a háziorvost, és visszahív, de eddig nem szólt 16óra óta!
2014. márc. 21. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel te a háziorvost. Lehet ,hogy vashiányos.
2014. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ès az esetleg nem lehet,hogy tàpszeres ès adtam neki a fagyasztott anyatejet,ès ez keveri meg picit? Kellett szednem vègig vele utrogestan tablettàt meg egifilint is!Nem lehet ez rà ilyen hatàssal?
2014. márc. 21. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!