Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől kakilhat zöldet egy 18...

Mitől kakilhat zöldet egy 18 hónapos gyerek?

Figyelt kérdés
Az állaga normális, de elég gyakran zöldes színe van. Tejtermékek közül egyelőre csak túrót, joghurtot, sajtot és tejfölt kapott. Több dologgal próbálkoztam, hogy kihagyom pár napra, de semmi nem oldotta meg a problémát. Az orvos se mond semmi használhatót. Van vkinek hasonló tapasztalata?

2014. ápr. 2. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor a fiam tápszeres volt, akkor volt egyszer-kétszer zöldes a kakija, azt mondta rá a gyerekorvosunk, hogy túlette magát és azért zöld.

Ettől okosabbat én sem tudok mondani neked, mert ez utána megszűnt, már nem tápszeres, hozzátáplált ételek mellett pedig nem volt sosem ilyen gondja.

2014. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ő már nem eszik tápszert és tejitalt sem, semmi ilyesmit. arra én is gondoltam, hogy túl sokat eszik
2014. ápr. 2. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk a túlette dolog nem csak a tápszernél fordul elő, csak nálunk speciel, ha rendes, hozzátáplált ételből evett sokat, attól nem lett zöld a kakija, csak tápszernél. De ha te úgy látod, hogy jó étvágya van, esetleg bizonyos napokon többet eszik a szokottnál és utána van a zöldes kaki, akkor lehet erre is gondolni.
2014. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!