Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogyha 15 évesen...

Normális, hogyha 15 évesen vágyok kisbabára?

Figyelt kérdés

Természetesen nem akarok még,de egyszerűen úgy szeretném a kezeim között tartani az ÉN gyerekemet,az ÉN véremet,azt,aki az ÉN pocakomban volt 9 hónapig..

Imádom a babaillatot,elolvadok egy nevető,gügyögő babától :3

Szerintetek ez normális?



2014. ápr. 3. 19:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Normális,hogy vágysz rá. Szerencsére van annyi eszed,hogy tudd,még nincs itt az ideje. A múltkor épp cipőt vettünk a fiamnak,amikor egy korodbeli lány megfogott egy kiscipőt és mondta a barátnőjének: jajj,de cuki! Gyereket akarok!" Hát,bevallom,hogy felröhögtem,pedig sajnos ez nem vicces,sokan túl fiatalon vállalnak gyereket,fogalmuk sincs,hogy mivel jár. Amikor hasfájós,jönnek a fogak,vigasztalhatatlanul sír,hisztizik,unja magát és neked kell szórakoztatnod... Ez pár óra hosszat nem is gáz,de amikor minden nap benne vagy... Le tud fárasztani. Én is imádtam a babákat,két kisöcsém van,akik mellettem nőttek fel,9 évesen pelenkáztam és ringattam őket,később az oviból is én vittem őket haza. Mindig mondtam,hogy majd ha sajátom lesz,addigra már mindent tudni fogom :-) milyen kis naiv voltam :-))) 22 évesen szültem a fiam,nem kevés meglepetés ért,ahogy növekedett :-) szép dolog meg minden,de nem csak a babaillatról és a cuki pofiról szól.
2014. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ!
2014. ápr. 5. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!