Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert csoda a gyermek szuletese?

Katee12 kérdése:

Miert csoda a gyermek szuletese?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 20:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Pár napos volt a fiam, mikor épp' szoptattam, és közben a pici feje vékony bőre alatt futó ereket néztem, és az járt a fejemben, hogy a természet mennyire tudja a dolgát... Hogy mi nem lett egy jól sikerült éjszakából. Én igenis csodaként élem meg, hogy ezt/mi alkottuk.
2014. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%

Érzelmi szempontból: Egy gyermek születése önmagában nem csoda. De mindenkinek csoda a saját gyermeke születése,mert olyan értéket kap a sorstól, ami felbecsülhetetlen és mindennél többet ér.


Értelmi szempontból: Maga a folyamat, ami során egy petesejtből és egy spermiumból összeáll valami kis semmiség, ami elkezd osztódni, majd egyre összetettebb élőlnnyé válik, kifejlődnek a szervei, a végtagjai, az agya, az érzékszervei, stbstb, és aztán végre megszületik és megfoghatod, megérintheted, megláthatod azt a kis embert, aki lett a folyamat során... na ez egy igazi csoda: a természet csodája.

2014. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Saját környezetemben történt:


NEkünk fél év próbálkozás után sikerült teherbe esnem. Makk egészséges kisfiú született :) DE!

Egyik ismerősöm természetes úton nem eshetett teherbe, így lombikra mentek, ami nem kis összeg. Harmadszorra sikerült, megfogant és sajnos a 20-ik héten meghalt a mazgzat. :( mai napig nem térek magamhoz, hogy akik úgy szeretnék azoknak nem sikerül vagy ha igen akkor nagyon nehezen, és vannak oylan emberek akiknek nem kell, eldobják vagy ami a legrosszabb, megölik.

Még mindig kérded, hogy mért csoda?

2014. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Igazad van kedves utolso....roviden leirom a sajat tortenetemet...3 ev probalkozas, mutetek ,kezelesek, kiborulasok es sok szomorusag utan( elotte pedig par evvel pajzsmirigy rosszindulatu daganat utan sugar kezeles es ket mutet -ezt tovabb nem is reszletezem) ..az elso inszeminacio sikeres volt 36 evesen. En mar ugy voltam vele hogy feladom , de aztan megtortent a csoda es most itt ficankol a hasamban .Es igenis egy csoda , hogy ennyi mindenen keresztul is sikerult elerni hogy most itt van velunk es eddig minden rendben van vele. Nagyon jo erzes . Kivanom mindenkinek hogy elje at egyszer legalabb ezt az erzest . 34 hkm .
2014. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Már maga az csoda, ha összejön a megtermékenyítés és utána a beágyazódás, mert annyi minden történik odabent, amig ez is biztos lesz! És utána megindul a pici fejlődése, abból a bizonyos 2sejtből lesz egy ember.


A másik csoda a szülés élménye, azzal, hogy életet adsz egy másik kisembernek, ezáltal te is újjászületsz. Anyává leszel. Teljes fordulatot vesz az életed. EZt nem lehet megmagyarázni és nem lehet megérteni- ezt át kell élni.

Átélni, hogy akarsz egy gyereket, átélni, hogy összehozod és egy +terhességi tesztet szorongaszt, átélni, hogy kihordod, hogy megmozdul a hasadban, és átléni, hogy megszülöd.

akkor majd rájösz, hogy miért is csoda!!


Én pl mindig emiatt a csoda miatt gratulálok a gyerekekhez!! Számomra ez igenis valami, hogy valakik létrehoztak egy másik emberkét!! :)

2014. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Gabi86 ***** válasza:
10 ez gyönyörű amit írtál.könnyes is lett tőle a szemem,olyan szép.ezt nem is lehetett volna szebben megfogalmazni
2014. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm. Én így érzem, és hála Istennek, háromszor nyílt alkalmam ezt a csodát megtapasztalni. Ugyanezt kívánom mindenkinek! Szép estét Neked! :)
2014. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem az! Naponta sok százezerszer előfordul. Csak az gondolja csodának, aki mást nem tudott letenni az asztalra és azt hiszi, hogy ettől lesz valaki.
2022. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!