Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meddig adtatok HA-s tápszer...

Ti meddig adtatok HA-s tápszert a babátoknak? Magatoktól tértetek át vagy gyerekorvosnak szóltatok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos szólt amikor a kislányom betöltötte a 3.hónapot,hogy mivel a családban nincs tejallergiás,így adhatok sima tápszert.De van aki kezdettől nem ad HA-s tápszert egyébként.Akinél volt a családban tejallergia,ott 1 éves korig szokták adni.
2014. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4 hónapos korától kapott "sima" tápszert. Saját felelősségemre váltottam, mivel nincs allergiás a családban. Doktornő utólag jóváhagyta.
2014. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most még csak 2 hónapos a babám de 3 hónapos korától szeretnék át állni a simára mert nálunk sem volt allergiás és olcsóbb is .
2014. ápr. 4. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Ket honapos volt tegnap a lanyom. Kezdetek ota tapszeres.

Elso harom hetet vegig szenvedtuk. Nem akart enni, ezaltal ehes volt allandoan. A szeklete sem volt a legjobb.

Vegul felirta a dr.no a sima 1 optima-t es azota alszunk ejjel, nappal is, eszik rendesen es a kakival is minden ok.

2014. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Féléves koráig kapta a HA-s tápszert, ekkor kérdeztem rá a dokinal, hogy a kettes tápszerbol létezik-e vmi olcsóbb, de jó minőségű. Volt. :)
2014. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányom kevéssel múlt hat hónapos, még a Nestle Beba Sensitiv HA-t adom neki. A doktornő pár hete felírt egy másikat, de az elkészítése sokkal macerásabb, ráadásul az ára az egynegyede (ami kicsit gyanús a bébikaják terén), így bár megvettem, de még nem mertem adni. Egy doboz van még a régiből, és mivel vényköteles, így kb. egy hét múlva mi is váltunk. Az utolsótól szeretném kérdezni, hogy milyen tápszerre váltottál fél évesen?
2014. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!