Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiúnak első szülinapra...

Kisfiúnak első szülinapra milyen hasznos ajándékot lehet adni? Főleg szabadtérit.

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok. Homokozóra gondoltunk, de szerintem még csak enné a homokot. Kismotor a másik ötlet, de még nem jár stabilan, szerintem nem nagyon tudna menni vele.

Mamától nagy dömpert kap.

Gondoltunk hintára is, de építkezünk idén, ezért nem lenne helye.

Ti mit vettetek neki?



2014. ápr. 6. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Kintre labda, műanyag kisautó, kislapát, vödör, homokozójátékok... Első szülinapra még nehéz... főleg kintre. Én a labdát, vagy labdákat választanám ha az enyém lenne most egy éves :)
2014. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az 1 éves szülinapra szülőkaros triciklit vettünk. Élvezte nagyon, h benne ül, mi meg tologatjuk.
2014. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mire jön a nyár,élvezni fogja a homokozást,szóval én nem feltétlen vetném el az ötletet. Esetleg dömpert,traktort is vehetsz,azzal tud játszani most is és később homokozni is. Labda,csúszda,kis kagyló formájú homokozó,amibe akár vizet is lehet rakni és akkor meg medenceként funkcionál.
2014. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bő 1 évesen már nyuszi motorral bondogan ment a fiam, szerintem annak örülne.


vagy bentre kisvonat szett? nálunk az a nagy kedvenc még.

2014. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam kinti dologra, mert egyre jobb idő van, és egyre többet leszünk mi is a kertben.

A nyuszis motort néztük mi is.

2014. ápr. 6. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
terepjarot a gyereknek
2014. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül is megkapta a "terepjárót"...

A dömper a legnagyobb sláger az összes ajándék közül!

2014. máj. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!