Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be adnátok bölcsibe vagy nem?

Be adnátok bölcsibe vagy nem?

Figyelt kérdés
Sajnos ősszel vissza kell mennem dolgozni kislányom most április 19-én lesz 1 éves. szóval kb 17-18hónapos lesz mikor vissza kell mennem. na de nem tudjuk el dönteni hogy be e adjuk bölcsibe vagy sem. anyósom nyugdíjas szóval tudna rá vigyázni. Ti melyiket választanátok? Bölcsi vagy nagymama?

2014. ápr. 8. 21:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bölcsit.Több szempontból,lesz gyerektársasága,a nagymamák mindent megengednek,elkényeztetik a gyereket,nem megfelelő játszótársak ugye nyugdíjas korban már.Egy másfél év körüli kisgyereknek sokkal jobb a bölcsi hidd el,mint a mamával ülni egésznap.Fiam 16 hónaposan kezdte egyértelmű volt,hogy nem hagyom anyósomra,többek között azért is,mert azért sok lett volna neki azért heti 5* 7-8óra egy eleven rohangáló kisgyerekkel,aki szomjazta a gyerektársaságot,pedig az én anyósom még bőven nem nyugdíjas korú,fitt,és fiatal,de mások a nevelési elvei és elég szétszórt ezek mellett.Nem bántam meg fiam első perctől imádta a bölcsit.
2014. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!