Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti beadnatok az egy eves...

Ti beadnatok az egy eves babatokat heti 3 napon 3-4orara csanaba, ha az elet ugy alakitana a dolgokat?

Figyelt kérdés
Projektmunkaban kellene reszt vennem a fentiek szerint, jo penzt kapnek erte, am nem tudom jo lenne-e ha ilyen koran kozossegbe adnam a babamat .... Juniusig kell dontenem.
2014. ápr. 9. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baba alkalmas rá, simán megpróbálhatod. Addig is sokat járjatok babás közösségbe, emberek közé.
2014. ápr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon tyúkanyó voltam, de még nekem is igy elméletben heti 3nap pár orára teljesen vállalhatónak tünik. Ha olyan a baba...nem érdemes kihagyni ha van ilyenre lehetőséged.
2014. ápr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

En is nagyon hajlok efele a dontes fele, a babam nagyon jo gyerek, tipikus "eszik-alszik-jatszik" baba, am nem tudom kozossegben, gyerekek kozt hogyan viselkedne hosszutavon.

A masik felelmem pedig az, hogy mivan ha igy lemaradok a fontos dolgokrol, pl pont akkor teszi meg az elso lepeset, mondja ki az elso szavat ... es en nem vagyok mellette, mert visszamentem dolgozni. Tudom, nem sok ez a heti par ora, de megis tele vagyok ketelyekkel, termeszetesen elso baba.

2014. ápr. 9. 07:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nana!!! ! Még tetszik is nekik és raadasul igazan nincs sok időről szó! Szerintem vágj bele minden gond nélkül!
2014. ápr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom nagyon igényelné,múlt héten volt 1 éves. de nálunk nincs rá lehetőség,így a szomszédok gyerekeit fárasztja,bár ők is élvezik :) add be! jól fogj érezni magát gyerekek között!
2014. ápr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Régen az anyukák egész napra beadták a babákat a bölcsibe. Mindegyik jól érezte magát.
2014. ápr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Siman.
2014. ápr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, megnyugtattatok. Kicsit feltem, hogy lesznek majd paran akik lehurrognak, hogy az 1 eves csemetemet maris "lepasszolom", de ez a felelem sajat magambol gyokerezik, mert neha en is ezt erzem magamrol...

pedig csak a jovonkre probalok koncentralni, jol jonne a penz.

2014. ápr. 9. 08:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok.ne csinálj miatta lelkifurdalast magadnak.ezen én is atmentem de utolag tudom, hogy jó döntés volt, mert anyagilag könnyebb ő is jól érzi magát nagyon és tényleg nem sok időre kell otthagynod.
2014. ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én hasonló helyzetben voltam, mint te. 11 hónapos volt a lányom, amikor heti 3 délelőttre hívtak volna egy szakrendelést vezetni a Klinikán, ahol dolgoztam. Kerestünk egy nagyon szuper családi napközit, és elkezdtünk szokni. De nagyon nem ment... Ő születése óta átaludta az éjjeleket, akkoriban mindig visítva ébredt (szó szerint visítva), nagyon ügyesen játszott mindig is önállóan, akkoriban csak és kizárólag a lábamra kapaszkodva létezett, soha nem volt sírós, akkor mindenen elsírta magát, még az imádott nagyitól is, és még 2 hónap múlva is elsírta magát, ha arra jártunk, és azt mondogatta, hogy nem-nem-nem. Úgy határoztunk a férjemmel, hogy inkább nem megyek vissza még.


A gondozónénik szerint éppen ezt a jellegű "bölcsirendet" szokják meg nehezen, mármint azt, hogy hetente csak pár napot és pár órában járnak.


Most egyébként 21 hónaposan abszolút gondok és sírás nélkül szokott be, élvezi, szereti, vidáman megy, jobban alszik itthon is - megérett rá, gondolom.


Tehát szerintem most kezdjetek próbálkozni, kb. egy hónap alatt derül ki, hogy mit hoz ki az egés a lányodból, és ha ezt látod, mérlegeltek.

2014. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!