Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos baba éjjel még...

Hat hónapos baba éjjel még felkel enni egyszer kétszer (tápszer). Meddig tarthat még?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 08:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Még fél évig.
2014. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
5,5 honaposommal 2 hete kezdtunk fozelekezni, 4 ejszakat aludt at eddig (elotte soha), most pl az elmult kettot is. Remelem igy marad. :)
2014. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Persze tudom, h a fogzas meg bezavar majd. De minden ejszaka ajandek. Sztem kezdj hozzataplalni!
2014. ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A főzeléket délben adod neki?
2014. ápr. 9. 08:40
 5/18 anonim ***** válasza:
Az Én lányom kb. 2 évesen szokott le az éjszakai felkelésekről. Kitratást!
2014. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos hogy azért kel fel a babád mert éhes?

Én nem emlékszem pontosan hogy mikor volt amikor már nem adtam neki enni éjjel, de én valahogy éreztem, hogy nem azért kel fel mert éhes.

Persze előtte egyre kevesebbet evett a kínált tápszerből, így egyszer megpróbáltam visszaaltatni etetés nélkül és mivel sikerült, ezért onnantól kezdve elhagytam az éjszakai etetést.

Most 9 hónapos, és sajnos újra felkel (ma pl. 2x) és sajnos muszáj ringatva visszaaltatnom, mert különben sír. (még nincs foga és eléggé megszenved vele)

2014. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, mi is nehezen éltük meg ezt az éjszakázós korszakot. A lányunk kb. a 10. hónap küszöbén hagyta el magától ezt a "jó" szokást. Kipróbáltam mindent, de magától hagyta el. Kitartást!
2014. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 betta55 ***** válasza:
2,5 éves koráig kelt éjszak! :-( kitartást!
2014. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ketszer kap fozeleket, delben es furdes elott. Furdes utan meg szopizik egyet.
2014. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az én fiam 26 hónapos, én még mindig felkel. Igaz nem enni, hanem iszik olyankor. Alig várom átaludja az éjszakát végre. Kitartás!
2014. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!