Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos baba éjjel még...

Hat hónapos baba éjjel még felkel enni egyszer kétszer (tápszer). Meddig tarthat még?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 08:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtatok anyukák. :) akkor továbbra is türelem.

(azért gondolom biztosra,hogy éhes éjjel,mert elég sok tápszert megeszik,és sokszor csukott szemmel,fel sem kel,ha már nem kell neki több tápszer befordítja a fejét,és alszik tovább)

2014. ápr. 10. 07:52
 12/18 anonim ***** válasza:
43%

Az enyém másfél éves koráig evett éjszaka. Pont ugyanígy, ahogy te is írtad, kicsit nyöszörgött, akkor vittem neki a tápszert, és kb ki sem nyitotta a szemét, álmában beszlopálta az egészet. Én úgy gondoltam, hogy ha nem éhes lenne, akkor nem enné meg, egyértelműen úgy tűnt, hogy az éhség miatt nyüszög. Aztán fokozatosan elhagyta ezt a szokását, de még ma is előfordul időnként (2 éves), hogy hajnalban kéri a kakaóját, félálomban megissza és utána még visszaalszik.

De 6 hónaposan szerintem még egyáltalán nem szokatlan az éjszakai evés. Ne vond ezt meg tőle, ő érzi, hogy mire van szüksége.

2014. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem vonom meg tőle. De remélem minél hamarabb átalussza majd az éjszakát.
2014. ápr. 11. 06:14
 14/18 anonim ***** válasza:

Milyen tápszert kap? Biztos az a baj,hogy éhes?

Az én kislányom csak fejlődési ugrásnál ébredt fel éjjel is. De akkor is 1x evett csak.

2014. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

E hónapban lesz egy éves. Még mindig kel, de úgy alakult,hogy a két kelésből időközben három lett. Már annak örülünk,ha két kelés van.

Mit tegyünk? Nem úgy látszik,hogy ezek a kelések el fognak maradni. Már mindent megeszik szinte nappal, az nem lehet,hogy nem kap elég tápláló ételt nappal. Este lefekvés előtt megiszik 200 ml tápszert is.

2014. okt. 13. 08:05
 16/18 anonim ***** válasza:
Az is lehet h pár hónap alatt elhagyja, de az is lehet hogy még akár 1 évig, minden gyerek más...
2014. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
28honapos a fiam és még most is felkel! De ez már csak megszokás! Majd kinövi valamikor! Türelem! :) ja és kitartás!
2014. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az nagylányom 14 hónapos koráig kelt éjjel, a kicsi lassan 15, de még mindig sokszor kel. Türelem, kitartás, egyszer el fog múlni! :)
2014. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!