Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok mennyi idősen...

A ti babátok mennyi idősen tanult meg puszit adni?

Figyelt kérdés
Úgy igaziból,hogy cuppant is.Nem csak odanyomta a száját az arcodhoz. :)
2014. ápr. 9. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 évesen..vagy még késöbb :D
2014. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eskuszom nem tudom most 18honapos már tudja de, h mikortol cuppant a puszi nem tudom! :O
2014. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15 hos a kislányom. Most pár hete ad úgy puszit Hogy már cuppan is, de csak ha kedve van :)
2014. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én 1 évesem már serényen puszit ad, de még nem cuppan:-)
2014. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14 honapos ad mar puszit de csak ritkan cuppan, ugy igazan meg nem mindig sikerul. :-). De boszen gyakorolja. :-)
2014. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, h hihetetlen, de 7 hónaposan adott puszit, de csak olyan "odanyomósat". :D Tanítottuk rá, azaz odanyomtuk az arcocskáját a miénkhez és mondtuk, h pusziiiii. :)

Hamar megtanulta.

Cuppanósat kb 1 éves korától. :)

2014. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

15 hónapos a lányom,1 hete ad cuppanós puszit,de nem mindig,csak ha olyan kedve van.

Csak ma voltak itt a kolleganőmék,és mondja,hogy az ő gyereke már ennyi idősen tudott rendes puszit adni...

és kicsit elkeseredtem.De úgy látom,hogy egyáltalán nincs elkésve vele a lányom. :)

2014. ápr. 9. 21:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Gozom nincs... Egy evesen...? Kb. Nem tudom. Szerintem nem kell ezeket is a mikortol tudja kalapba venni. Tok mindegy.
2014. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinél változó, a szeretetet kifejezik, csak nem tudják, hogy kell puszit adni. A száját odaérinti, megnyal, bekapja az orrod :) érzi, hogy így fejezzük ki a szeretetet, idővel megtanulja, a rendes puszit is.

Ne aggódj.

2014. ápr. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 10 hónapos kora körül kezdte, most egy éves múlt már néha cuppant is :-) de anyának soha... :-( tükörben rá vigyorgó baba (saját maga) kapja a puszikat:-)


amúgy nem kell vele foglalkozni, hogy ki mikor puszilgat, szerintem gyerekfüggő. vannak bújós puszilkodós babák és van az ellentéte is. Sajnos az enyém ilyen:-(

2014. ápr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!