Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otthon hagynál egyéves babát...

Otthon hagynál egyéves babát a barátnődre, hogy kétéjszakás wellness hétvégére menj a férjeddel?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

ha a baba jól megvan a barátnőddel, és teljes nyugalommal rá mered bízni, megbízol benne, akkor elméletileg nincs akadálya.

De én inkább vinném magammal őt is :-)Vannak bababarát szállodák, ott biztos ő is jól érezné magát. Nekem nagyon hiányozna ha itt hagynám 2 napra, nem hiszem, hogy kibírnám :-(

2014. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha hozzászokott a barátnődhöz, szereti, és ő tud vele bánni, akkor minden további nélkül. Nem kicsi már, nem lesz gond. Nektek is jár egy kis kikapcsolódás és bármennyire is szeretjük a gyermekeinket, azt be kell látni, hogyha őket is visszük egy ilyen hétvégére, akkor gyakorlatilag az nem kikapcsolódás, hiszen ott is végig a gyerekkel foglalkozunk, nem pedig magunkkal és a férjünkkel. 2 éjszaka/3 nap nem a világ, meg kell tanulni egy picit elszakadni a gyerekünktől. Szerintem.
2014. ápr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem hagynám ott vele 2 napra. Gondolkodj már. Az a kicsi gyerek hiányolni fog téged, sírni fog utánad, a barátnőd nem fogja tudni megvigasztalni, ha neki te kellesz. Tudnál 2napig nyugodt szívvel úgy wellnessezni, hogy tudod, a kicsi gyereked meg otthon szenved a hiányodtól, és nem érti miért vagy távol tőle olyan sokáig? Hát én nem tudnék, nem hagynám otthon semmiképpen sem.
2014. ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bevallom, nem rólam van szó, hanem a barátnőmről, akivel egyidős gyerekeink vannak. Engem meglepett, hogy otthagyják a kicsit majdnem 3 napig. Én képtelen lennék rá,ezért kérdezem itt, hogy csak én vagyok ilyen. Örülök, hogy megoszlanak a vélemények.
2014. ápr. 10. 09:29
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy hagynám!!!!
2014. ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
11 hónaposan a szüleimre bíztam a kisfiúnkat amíg elmentünk az ajándék wellness utunkra 3 napra. Mivel a kisfiam két naponta látja őket és anyu sokat vigyáz rá így nem is volt kérdés hogy ott merem e hagyni. Én barátnőre nem bíznám. Egyrészt mert túl nagy szívességnek tartom hogy egy nem rokon vigyázzon a gyerekre, másrészt meg a barátnő mégsem tud annyi mindent a gyerekemről mint a nagyszülők.
2014. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem hagynám, még nagyszülőkre se. De simán el tudok képzelni olyan jó baráti viszonyt ahol a barátnő amolyan "pótnagynéni", sokat és szívesen van a babával. Ez esetben meg semmivel se különb mintha nagyival maradna otthon, amit meg szerintem sokan bevállalnak már egy évessel.


Én személy szerint a 9 hónaposomat 1-2 óránál hosszabb időre nem tudom magára hagyni, mert aggódok érte, de nem gondolnám, hogy én vagyok a követendő példa.

2014. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

én csak olyanra hagynám, aki aktívan foglalkozik kis babákkal: a sógornőmre, mert neki van két gyereke (2 és 3.5 évesek) vagy az anyósomra, mert sokat van a sógornőm gyerekeivel. Vagy olyan barátnőmre, akinek egy-két évesnél nem idősebb babája van.

De pl. nem hagynám anyukámra, függetlenül attól hogy családtag, mert ő nem foglalkozott az elmúlt 25 évben babával, még fél év és ő is aktív nagymama lesz de jelenlegi állás szerint biztos nem hagynám rá. :)

2014. ápr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Én anyukámékra hagytam egy éves kora óta 2-3 hetente hétvégre.ők nagyon imádják,igényelték is,h náluk legyen.és a kislányom is imádja őket.3 éves,semmilyen törést nem szenvedett a kapcsolatunk,azért,mert nem láncoltam magamhoz.

,

2014. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem! nekem túl korai lenne még :O
2014. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!