Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2. lyukú aventes cumisüveget...

A 2. lyukú aventes cumisüveget ti mire használjátok? Kisfiam fél éves, most kezdtem a hozzátáplálást, néha tápszert is kap és nagyon kevés vizet.

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Arra használjuk amire való.A baba korának megfelő lyukkal ellátott cumis-cumisüvegből való etetésére.

Adhatsz neki tápszert is és vizet is belőle.Hozzátáplálást mindig tálkából és kanállal ad neki.Ha eddig szopizott akkor lehet elég még neki az egy lyukú cumi.

2009. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezért kérdeztem, mert a tápszert továbbra is 1-es lyukúval kapja (nem értem miért kellene kettessel?), hozzátáplálás kanállal történik, inni pedig pohárból kortyolgat.
2009. dec. 21. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!