Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám arcán a nyáltól...

Kisbabám arcán a nyáltól tisztára kipirosodott. Mit tehetek, hogy mihamarabb elmúljon?

Figyelt kérdés
Bekentem sudokrémmel, kentem popsikrémmel, de egyik sem vált be igazán, csak kiszárította a kis arcát. Teljesen piros, még az álla is. Csak ha alszik tudom bekenni, mert amúgy lenyalná. 4 hós. Javasoltok valami mást esetleg?
2009. dec. 20. 19:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Na otthon ülős anyukák nem kéne iriykedni ennyire. egy szép csajszira,mint én már bocs. Első válaszoló te annyira sötét vagy:DDD Amúgy meg kérdező leírtam neked a választ az a krém állítólag jó,de nem tehetek róla,hogy a kölkeiteknek ilyen mocskos a szája. Tán tisztán kéne tartani? Ha nekem egyszer nagyon sokár lesz nem lesz ilyen baja az tuti.Puss
2009. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A gyerektelennek! Talán ne gyere ilyen oldalra, ahol gyerekesek vannak! Irigykedsz? Van mire!:)) Inkább menj le a helyi discoba és szedj össze magadnak valakit, hogy ne unatkozz, és ne kelljen babás oldalakon elütnöd az idődet! Te szerencsétlen!:))) Neked felesleges megmagyarázni, hogy a nyál az nem piszok, te idióta!! Ja és írogass nyugodtan egy idegennek, mindent bele, szitkozódhatsz, nekem van jobb dolgom, mint hogy a válaszodat megnézzem!:)))))
2009. dec. 21. 15:10
 13/13 anonim ***** válasza:
43%
Azért a gyereketlen írását jó olvasni, jót lehet rajta röhögni!!!
2009. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!