Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám arcán a nyáltól...

Kisbabám arcán a nyáltól tisztára kipirosodott. Mit tehetek, hogy mihamarabb elmúljon?

Figyelt kérdés
Bekentem sudokrémmel, kentem popsikrémmel, de egyik sem vált be igazán, csak kiszárította a kis arcát. Teljesen piros, még az álla is. Csak ha alszik tudom bekenni, mert amúgy lenyalná. 4 hós. Javasoltok valami mást esetleg?
2009. dec. 20. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 4 hónaposak vagyunk.Már egy hónapja fogzunk:(

Én is próbáltam a sudocream-et,de nagyon kiszáradt az arca tőle.Nekünk a gyógyszertári fürdetőkrém vállt be.Az amelyiket a gyerekorvos ír fel.Nagyon szépen rendbe hozta a kis arcát.Én vastagon bekenem az állánál(megkérdeztem nem baj,ha belenyúl és a szájába teszi a krémes kezét),a pofikájánál vékonyabban és nem mosom le.Naponta többször bekenem és szerencsére már nem pöttyös és száraz az arca.

2009. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kend be niveával
2009. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Kend be vékonyan sótlan disznózsírral,gyorsan használ és nem is szárítja a bőrt.
2009. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én Nivea SOS krémet használok.Nagyon jó.
2009. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

első válaszoló te még csak 4 hónapos vagy?

Szia,nekem nincs gyerekem,de szerintem menj el vele dokihoz,vagy próbáld ki a neogranormon kenöcsöt úgy hallottam,hogy az jó,sőt a legjobb:) Reméljük jobban lesz.

18/L

2009. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is ezzel a problémával küzdött. Mindent kipróbáltam, de vagy nem használt, vagy szárított. A nivea tégelyes arcápolója viszont egy nap alatt rendbe tette. Természetesen nem a felnőtt, hanem a babáknak való. ( Az én arcomat is helyre rakta.)
2009. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 20:06-os!

Igen 4 hónapos vagyok és már nő a fogam!Igaz kicsapja még az arcom a sok nyál,de reméljük hamar elmúlik.Egyébként 4 hónapos létemre már gépelek és olvasok is folyamatosan.Sőt...szültem egy babát aki szintén 4 hónapos!Na ehhez mit szólsz??

Első válaszoló voltam!

2009. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Kipróbálom a niveát is. Disznózsírt? Inkább meghagyom neked, felénk ilyesmi nincs!:)))

A 20.06-osnak meg csak annyit, hogy ha nem tudsz valamit, minek válaszolsz? Nem kell mindenáron okoskodni!

2009. dec. 20. 22:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyerekdoki írt fel egy Elocom nevű krémet. Egy nap alatt rengeteget javult, két nap alatt helyrejött, pedig a fiamnak már sebes is volt az állacskája.
2009. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Megkérdezem a dokimat, mert azt 6 hós kortól lehet használni, mi meg 4 hósak vagyunk.
2009. dec. 20. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!