Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ébred fel este/éjjel...

Másnak is ébred fel este/éjjel sikítva a gyermeke?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam. Ringatva altatom el, beteszem az ágyába 9-9.30 körül. Kb fél, egy óra múlva sikítva ébred fel. Alig tudom megnyugtatni. Van olyan, hogy éjjel kétszer is így éred. (Ha magunk közé veszem akkor már nem ébred fel reggelig) Jó étvágyú, mozgékony gyerek, a foga nem valószínű. Voltunk dokinál, egészséges. Mitől lehet ez?????
2009. dec. 20. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
na erre én is kíváncsi lennék.a 8 hós fiam már ezt műveli velem egy ideje.ha magamhoz veszem is nyöszörög néha.de a kiságyba rendesen visít.már nem bírtam,hogy 10x kellett éjszaka visszaaltatnom.így maradt,h mellettem alszik. de este mindíg az ágyába teszem le.de kb. 1-2 óra múlva már sír is.
2009. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos lányom dettó, gurgulázva visít:-))
2009. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt sosem fogjuk megtudni...

Én egyszer már fél évet játszottam az éjjeli ébredésekkel-semmi nem használt, csak az, hogy megtanítottam egyedül elaludni.

De most megint rosszabb lett a helyzet (volt egy kis életkörülmény változás, megzavarta) és megint sírva ébred, nem lehet megnyugtatni...

Szerintem tarts ki, el fog mulni, legalábbis pár hét alatt javulnia kéne magától is-vagy legalábbis változnia a helyzetnek.

Én még annyit próbáltam, mikor fixen elalvás után egy-másfél órával ébredt, hogy előrébb hoztam a tejivást, mert gondoltam akkor fordul a gyomrában és felébred rá-ez bevált, utána nem ébredt fel. EGy próbát megér.

2009. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 13 hónapos,7,5 hónaposan állt fel először,akkortól szinte minden éjszakánk egy rettenet volt.

Sajnos az én fiam nálunk sem aludt,mert első pillanattól a saját ágyában alszik,nálunk is csak vergődött.

Voltunk alvásambulancián,ott feldrótozva,kütyükkel a testén egész éjjel aludt:)


Bár a védőnő nekem is azt mondta sose dogom megtudni az okát,de nagyon kíváncsi lennék rá,mert már itthon mindenki kikészült tőle:(

2009. dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem gyerek-függő.

Ugyanúgy nevelem az 5 éves fiamat mint az 1 éves hugicáját. A fiam gyakran sírva kelt kb. 3 éves koráig. A lányom viszont soha.

2009. dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Ezek szerint nem vagyok egyedül. A kis Törpöm persze egész éjjel a mi ágyunkban vergődött,minket se hagyott aludni, most meg mint aki jól végezte dolgát itt szuszog mellettem kiterülve.
2009. dec. 21. 09:10
 7/7 anonim ***** válasza:
sziasztok,Szlovakiabol irok..nem, tudom hogy nalatok kaphato e a Relax junior szirup,homeopatikum es az alvasra hasznalljak..nalunk a fiam csinalta ugyanezt,a dokink szerint a napkozben atellt elmenyek meg sok a picibaba idegrendszerenek es nem minden babuci dolgozza fel egyforman...kerdezzetek ra a gyogyszertarban,nalunk recept nelkul kaphato es bevallik..egy uveg szirup utan a fiamat mintha kicsereltek volna
2009. dec. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!