Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes baba miért nem alszik?

3 hetes baba miért nem alszik?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hetes, még a délelőttöket viszonylag átalussza, de délben felkel és onnantól kezdve nyűgös, sokszor még kézben is sír, ha elalszik akkor is nagyon keveset alszik, és sír tovább. Anyatejes baba, már az elejétől fáj a pocija, Infacol-t kap, de sokszor szopi közben is tekereg, kapálózik. Fájhat a hasa napközben is? Már teljesen tanácstalan vagyok, az egész napom rámegy, és még éjszaka sem hajlandó aludni...
2014. ápr. 14. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

igen, simán fájhat a hasa.

nekünk például az infacol nem jött be (sem az espumisan, sem a colief, sem a biogaia), csak az idő oldotta meg a problémát.

Tudom, nem egy megnyugtató válasz, de esetleg az infacol helyett próbálhattok mást is.

2014. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért van ez. Azt mondják, minden babának van egy viszonylag nyugtalanabb napszaka: ha szerencsénk van, ez napközbenre esik, ha nincs, akkor éjszakára. Az én elsőm du. 2-6-ig sírt minden nap elég sokáig, harmadikom éjszakai bagoly volt.

Ha délután sétálni viszed, amikor nyűgösebb, nem nyugszik meg? Eleget van napközben levegőn?

Nekem azt mondta a védőnő, hogy napi legalább 2-3 óra friss levegő kell, különben nem alszik jól a baba.

2014. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos a pocija okozza, probáljatok ki minden praktikát ne álljatok meg egynél ha az nem oldja meg, persze vannak babaák akiknél egyik sem segit igazán de ez ritka. van akinél ez jön be van akinél az. nem csak ez az egy termék és praktika létezik rá.
2014. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyogyszeresz mondta h.a legtobb termek visszajelzesek alapjan hatastalan!!!. Az ido oldja meg...vagy tedd hordozokendobe ott megnyugszik es lehet alszik egyet. Lehet kozelsegre vagyik de nem eleg ha kezben van. Az en babam is ilyen volt neha csak kendoben nyugodott meg. Ott anyameh erzesuk van tenyleg probald ki!!!!

Vagy tedd cicire. Egyebkent a hasfajas egy fekete lyuk nem tudjuk masra fogni a baba sirasat....

2014. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én beszélnék egy szoptatási tanácsadóval, nem biztos, de elképzelhető, hogy a szopizással van a gond. Nálunk mindkét kisfiammal az volt, hogy ha valamiért nem tudtak jóllakni, akkor sokat sírtak és nem tudtak aludni, vagy csak nagyon keveset. Én arra tippelek, hogy vagy nem lakott jól a baba (persze nem tudom, mennyi tejed van és mennyire ügyesen szopizik a babád), vagy valamire érzékeny. Lehet, hogy tej- vagy tojásmentes diétát kellene tartanod (de ezt szerintem beszéld meg a gyermekorvossal).
2014. ápr. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia én most hallottam az úgynevezett kólikás tartásról! Küldöm a linket a 62. hozzászólónál van kép

[link]

2014. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!