Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elkezdenek menni a babák...

Ha elkezdenek menni a babák már nem szokás pelenkázó szekrényt használni? Ti meddig használtátok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
22 hónapos a fiam, 1 éves kora óta jár, mai napig a pelenkázó komódon pelenkázok is öltöztetek.
2014. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

23 hónapos a lányom, még nem bontom el, majd csak aug-ban, akkor is csak azért, mert át kell alakítani a szobát (a nagy suliba megy).

Lelóg róla, meg könnyen leeshet, úgyhogy mindig erősen fogom, meg nekitámaszkodom a hasammal a komódnak, egyik oldalon magas szekrény van, a másik oldalon a kiságy, így garantáltan nem pottyan le (legfeljebb az ágyába).

Nekem akkor is kényelmesebb így pelenkázni, mint az ágyon/földön fölé görnyedve.

2014. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kb 7 hónapos koráig. mivel volt a szobába egy másik ágy is,jobban elfért azon,meg én is jobban hozzáfértem.
2014. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Huh szerintem én már 6hós korától nem használtam,mert le tudott volna forogni róla.
2014. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kisfiam 18 hónapos, 11 hónapos kora óta megy. Én még használom a pelenkázót, mert így sokkal kényelmesebb, mint ágyon/földön.
2014. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

21 hónapos a kislányom még használom öltöztetésre,pelenkázásra. Akkor fogjuk eltenni ha kap nagy ágyat és átalakitjuk a szobáját.

2. szülinapjára tervezem az ágyat.

2014. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Féléves kora óta ágyon pelenkázom a kisfiamat. Kifejezetten utálja ezt a procedúrát, azonnal elkezd tekeregni ha hanyatt fektetem, elmászik amikor csak tud.
2014. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 hónapos koráig használtunk pelenkázót. Utána ágyon eldobhatós pelenkázóbetéten pelenkáztam jó darabig. Miután mászni kezdett pedig csak simán ágyon vagy szőnyegen, mert akkor már nagyon ficergős volt...
2014. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6 hós kora óta tud kúszni a lányom. Rögtön költözni kellett a pelenkázóval a nagy ágyra mert annyira elindul, hogy le is esett volna. Lehetetlen lefogni.
2014. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-8 hónapos lehetett,amikor levettem a tetejét,mert a fiam állandóan forgolódott és életveszély volt már :/ azóta az ágyon pelenkázom,de a pelenkázófeltétet még most is használjuk.
2014. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!