Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom az "előírt"...

A kislányom az "előírt" minimum adagját se eszi meg, de ettől is szépen fejlődik. Hogy létezik ez? Más is volt így?

Figyelt kérdés
Görcsbe van a gyomrom minden etetés előtt (tápszeres), hogy megint jön a kínlódás. 4 hónapos és egy nap 500-600 ml között eszik. 3 hét alatt 500g-ot hízott, a védőnő szerint tökéletes a súlygyarapodása 6730g most, de azért meglepődött amikor mondtam neki, hogy milyen keveset eszik.
2014. ápr. 15. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki kérdezte az éjszakázást. Az én lányom is még 5 hónaposan csak reggel evett 120ml-t. Este mértük mindig apával és ha 100ml-t megevett, akkor hurrá, tök elégedettek voltunk. Emlékszem azokra a napokra. :)


most sem nagyevő és hidd el, tökéletes, boldog, kiegyensúlyozott, én meg bánom azokat a hónapokat, amikor sík ideg voltam, meg sírtam is emiatt sokat, pedig jobb dolgom is lehetett volna. Nemsokára megy óvodába és még úgy szeretnék vele itthon lenni. És visszacsinálnám, hogy akkor is többet lehettem volna vele együtt.

:)

2014. ápr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!