Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik egyáltalán olyan...

Létezik egyáltalán olyan játék ami akár csak 15 percre is de lefoglal egy 13 hónapos kisfiút? Mert a miénket semmi.

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Konyhaszekrény :-)
2014. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem a játéktól függ, hanem a gyerektől.
2014. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát, igen a konyhaszekrény az tuti befutó... :)
2014. márc. 24. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is ilyen pedig van egy rakat játéka ( már mindenfélével próbálkoztunk de lehet a bőség zavara a gond ). Szenvedtünk vele össze-vissza mire anyukám adott neki egy kimosott ivójoghurtos flakont. Hát azzal 40!!! percig elvolt magában. Néha a legegyszerűbb a legjobb. Illetve ha szeret pakolni akkor műanyag dolgok( ételtároló, pohár, kanál, tányér ) egy polcra amit leszórhat -ez még bejön nálunk.
2014. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik, bár tényleg sok függ a pici habizusától.

Nekem rögtön a "pakolós" játékok ugrottak be a kérdés olvasásakor, még mielőtt a kommenteket elolvastam volna.


Ha nem jönnek be az egyszerűbb pakolósok (konyhaszekrény kizúdítása valljuk be vicces 1-2szer, de azért hoszabb távon nem az)


Esetleg formabedobó (ha van hozzá még valami plusz funkció, az csak jó:) vagy montessori torony, esetleg golyópálya? Esetleg autós-vezetős játék, zenélős-gombnyomkodós tanuló telefon/mp3lejátszó/kisvonat?

Ilyenekre gondolok, nekünk ilyenek voltak és NAGYON bejöttek:

- Fisher Price sütifaló bödön

- Fisher Price tanuló mp3 lejátszó

- Fisher Price led kijelzős zenélő-tanuló kisvonat

- Vtech zenélő formabedobó rakéta

- Vtech vidámparkos golyópálya

- Vtech tanuló kormány (autós tekergetős :)

- Chicco kétnyelvű nagy foglalkoztató kocka

- Chicco földgömbös kétnyelvű zenélős tanuló babatelefon


Keress rájuk a neten, minőségi, hasznos, értelmes, szép játékok, amik tényleg lekötik a babát.

A kisfiam már ovis, kinőttünk belőlük.

2014. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elnézést: habizus=habitus
2014. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is a habitusától függ. A miénket ekkor semmi se foglalta le, csak a pakolás. Aztán 13,5 hónaposan elindult, és onnantól a járkálás...
2014. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sajátomról még nem tudok nyilatkozni (9 hónapos), de tényleg nagyon baba függő, unokaöcsikém 15 hónapos, de pl. tegnap is vagy negyedórán keresztül ült a kanapé sarkán és csak nézegette a cumisüvegét, miközben szülei a tesójával, mi meg a miénkkel foglalkoztunk, szegénnyel meg senki... nevettem is, hogy már előre látszik, hogy szegény középső gyerek lesz. :D


De ő teljesen jól elvolt magában :)

2014. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!