Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki magzatként kiemelkedően...

Aki magzatként kiemelkedően aktív volt, milyen lett csecsemőként, kisgyerekként?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
aktív magzat, aktív gyerek :) nálunk így volt/van.
2014. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Milyen nemű?


Olvastam a témában egy kutatást és kíváncsi vagyok, hogy mennyire cseng egybe az ott kimutatott eredmény az itteni válaszokkal.

2014. ápr. 17. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Aktív magzat,aktív baba,aktív kisgyerek és fiú,gyorsan fejlődött de tényleg mindenben,2,5 éves kora óta csak éjjel alszik pörög egésznap.
2014. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az aktivitást egyébként fizikai vagy szellemi aktivitást (fogékonyság az ismeretlenre, kíváncsiság) jelent nálatok?
2014. ápr. 17. 14:39
 5/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok mindkettőre értem
2014. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy volt, haogy az elsőnél. Lányom iszonyatosan mocorgós volt bent és kint is, kis enegria bomba, csendben és nyugton nagyon ritkán van. Fimanat pockaben úgy kellett noszogatni, hogy moccanjon már meg:) Fiam nyugis, higgadt. Ja és nálunk születésük után sokáig akkor voltak éberek, ahogy odabent:)
2014. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kislány pocakban:

- folyton mozgó, nagyon aktív, állandóan rugdosó baba


Kislány kint:

- születésétől minden éjjelt átaludt, az első fogáig nem hallottuk sírni, akkor is két napig volt nyűgös, nagyon okos, nagyon fogékony és tanulékony, de abszolút nem egy rohangálós, rontó-bontó gyerek, inkább nagyon is nyugis, és "szabálytisztelő". Nem is tudom mivel érdemeltük ki.


Most 2 éves

2014. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aktív magzat, aktív csecsemő és kisgyerek.:)

Minden téren.

Egész nap be nem áll a szája, 5 percre nem képes megülni a fenekén, és minden, de minden érdekli. Kíváncsi, érdeklődő. Mindenre nyitott, mindennek kíváncsi az okára.

Amúgy 3 és fél éves jelenleg és kisfiú.:)

2014. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aktiv magzat aktiv baba. Egyebkent ez szubjektiv....
2014. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az en lanyom nagyon lusta volt bent. Mocorgott, de nyugis volt. Ejjel soha nem ebresztett fel, este 10 utan szinte meg sem mozdult. Aztan amiota megszuletett, le sem lehet loni. Csak porog egesz nap, be nem all a szaja, kb.20 masodpercet kepes ulni. Es meg egyetlen ejszakat sem aludt at. Most 1,5 eves.
2014. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!