Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós kislány anyukája...

16 hós kislány anyukája vagyok de Mi még mindig nem aludjuk át az éjszakát.2-szer minimum felkel de van hogy gyakrabban is. Anyatejes, szeretnénk kistestvért Neki de így nem merünk belevágni az apukájával.10 fogunk van már, szalad is. Más is van így?

Figyelt kérdés

#nemaludjaátazéjszakát
2014. ápr. 17. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor szoktasd le legalább az éjszakai ciciről!

Nekem mindkét gyerekemnél ez jelentette a megoldást.

Persze a kicsi azóta is ébred(ő is 16 hónapos,kb 1 hónapja szoktattam le)de átveszem magunkhoz és már alszik is tovább...az éjszakai ébredések meglesznek míg kicsik a gyerekek(pisi,szomjas,rosszat álmodott,jön a foga,stb)Csak nem mindegy,hogy meg kell szoptatni,vagy elég mellé bújni/megölelni és visszaalszik.

2014. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vagyis éjjel csak nagyon ritkán kap cicit simizem , megfogom a kezét, de semmi ugyanúgy meg meg ébred. Próbáltam a kiscumit is néha visszaalszik vele de akkor sem reggelig... Kapott éjjelre vizet hátha szomjas, kapott már tejet is hátha az segít de az sem. Ha köztünk alszik sem jó akkor is fel fel sír... :(
2014. ápr. 17. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:

én 16 hónaposom is sokszor ébred még,huh ma kimondottan rosszul aludt...gondolom a foga miatt,de nekem akkor is egyszerűbb mióta elválasztottam.

Amúgy meg ez leginkább döntés kérdése szerintem...akartok-e tesót vagy sem.Mert ha arra nézel,hogy most nem alszol jól,akkor 1-1,5 év múlva meg a dackorszak miatt nem mered majd bevállalni a tesót..ezzel nem bántani akarlak,de tényleg minden korszakban van nehézség főleg míg ilyen picik.

2014. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja, 1. voltam
2014. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha a cumi és a víz nem jó, mert utána is meg meg ébred akkor éhes a gyerek. nappal etesd máshogy-többet...

legyen 5 szilárd étkezés, plusz 2-3 szopi/tej. az uzsonna és a vacsora legyen tápláló, laktató és bőséges

2014. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 16 hós, ő is kétszer ébred enni, tápszeres. Hiába adok neki vizet, éhes. Nem tudom mit tehetnék, hogy átaludja az éjszakát.

Mi nyárra várjuk a kistesót. :)

2014. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek , ha csak kétszer ébredne és hamar visszaaludna nem lenne baj de sajnos van hogy órànként ébred nehezen alszik vissza és éjszakàkon keresztül ez megy... :(
2014. ápr. 17. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:

A Fiam 18 hónapos. Már 10 hónapos kora óta nem adok neki éjjel enni, és 12 hósan elhagytuk a cicizést.

Jelenleg ott tartunk, hogy 1x minimum megébred, de van hogy akár 3x is. Bemegyek, inni adok, kijövök és kész. Van hogy nem vagyok ébren 2 percnél többet, de ez akkor is fárasztó. Cumizik, ha kiesne már elég nagy hogy éjjel az ágyban megtalálja és visszategye, ez nem probléma.

Próbáltam, hogy nem minden kelésre megyek be, az esetek 40%-ban alszik vissza, egyébként nyüsszög amig be nem megyek.

Nálunk egy valami kizárt, akkor is ha 70x kel bemennem hozzá: marad a saját szobájában!

Őt már nem kell sem altatni sem simogatni, így nálunk az ivás az egyetlen dolog amire gondolni tudok. Párásító is megy a szobájában hátha száraz a levegő... próbáltam Én már mindent, de hiába...

Ja, a fiamnak 12 foga van, és most nem jön neki, és mégis...

Abban bízom, hogy mire tesója lesz ( még legalább 2 év) addigra megtanul aludni :D

2014. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!