Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig "kötelező" a gyógyszert...

Meddig "kötelező" a gyógyszertári krémeket-fürdetőket használni?

Figyelt kérdés
Most 6 hetes a picur és kiváncsi lennék ti mikor kezdtétek próbálgatni a bolti fürdetőket,samponokat,kenőcsöket?
2009. dec. 22. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én már a harmadik naptól, mert az a kenőcs nem igazán hozta le a kakit a baba fenekéről...

A kórházban Johnsons kamillás fürdetőt használtak, nem lett semmi baja a babám bőrének tőle. Én ezért használom itthon is azt. Viszont a Johnson babaolajtól apró kiütései lettek, így Níveásat használok.


3hónapos baba anyukája

2009. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semeddig sem. eleinte kamillateával fürdetük, később, ahogy gyerekesedett" babaszappannal. Kb fél évesen.
2009. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 5hónaposan tettem a vizébe rendes fürdetőt,közben gyógyszertárival mosom le.
2009. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jövő héten lesz 7 hónapos, de én még a gyógyszertárit használom. Most elfogyott, kb egy hete, és a Johnson's-tól használom a Top to Toe-t, és ettől is száraz a bőre.

A gyógyszertáritól meg olyan puha, mint a bársony...

2009. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
elfogyott a gyógyszertári a fürdetőből, és aztán vettem már a dm-est. a popsikenőcsöt sose használtam, talán első két nap.
2009. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Semmi sem kötelező:)

Mi olyan 12-14 hónapos koráig használtuk ezeket.Ma már gabi a popsikrém,nívea a sampon és a testápoló és baba a szappan.

2009. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szia


mi azt hiszem,hogy olyan 2-3 hónapos korában próbáltuk ki a johnsons-nak egy fürdetőjét,de nagyon nem tetszett neki,mert ahogy beraktuk a vízbe,elkezdett sírni..:(

majd vettünk Gabinak egy esti fürdetőjét,azzal meg semmmi baja nincs. azóta is azt használjuk. egyszer elfogyott a Gabi,és raktunk a vizéve Johnsons-t,persze egyből sírás lett belőle...szerintünk csíphette a kis fenekét...de nem biztos....


üdv.,egy 4,5 hómapos kislány anyuja :)

2009. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Mi sose használtuk :)

Tiszta vízben fürdött úgy 6 hetes koráig, aztán Johnson's fürdetőt használtunk, most pedig áttértünk Gabi édes álom fürdetőre, azt nagyon szeretjük ( most 5 hónapos ). Popsikenőcsöt Bepanthent használunk vagy Sudocremet, smaponból pedig a Gabi vált be.

2009. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi ujra kezdtük használni, ugyanis nagyon szárad a bőre a többi fürdetőtől. Szerintem egyáltalán nem baj, ha ezeket használod. Sok többi csak pénzkidobás.
2009. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi még mindig azt használjuk, a babám 11 hónapos. Egyedül samponból használunk Babe koszmó ellenit és testápolóból szintén Babe-t. A fürdetőkrém és a popsikenőcs gyógyszertári.
2009. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!