Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kislányom egyre...

17 hónapos kislányom egyre rosszabbul eszik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Idáig minden étkezésnél normálisan evett, rendes kis adagot normális idő alatt. Most 1-2 hete, bármit kap forgatja a szájában, és több mint 1 óra egy egy étkezés. Éhesnek szerintem biztos éhes, mert ha elrakom előle az ételt, hogy jó akkor befejeztük az evést, akkor meg sír utána. Ugyanabban az időpontban, ugyanúgy kap mindent, mégis ez a nagy változás.
2009. dec. 22. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nEm hátul jön valamelyik brutál nagy fog, és azért fáj neki a rágás? Pl a tejpépet is igy forgatja a szájában?
2009. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt is. Már próbáltam leturmixolva is a főzeléket, gyümölcsöt is, de ugyanúgy vagy hogy 5 percig is egy falat van a szájában.
2009. dec. 22. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
eLőző vagyok,vagyis étvágytalan. Ha ugy érzed,hogy eddig sokkal jobb evő volt, vérvétel kéne.
2009. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha a vérvételt ajánlod, akkor esetleg van arra tipped mi baj lehet?
2009. dec. 22. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,lehet vérszegény, attól lehet rossz étvágya simán. Maltofer cseppektől sokkal jobb lehet a helyzet, de ha nem akarod rögtön dokihoz vinni, próbálhatsz béres cseppet is, ekkorka babának már lehet és az is javíthat. Nagyon idegölő tud lenni, fiam sem eszik normálisan egy hete, én ezt is nehezen tűröm:(
2009. dec. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!