Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha nem alszik?

Mit tegyek ha nem alszik?

Figyelt kérdés

Az1éves babám nem alszik 2napja

Az orvos szerint majd elalszik de én agódok


2014. ápr. 19. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint egyáltalán semmit? Se éjjel, se nappal? Mit csinál helyette? Sír? Nap közben milyen a hangulata? Ha nap közben jókedvű, akkor ez tényleg valami átmeneti - bár tényleg rendkívül fárasztó és bosszantó - jelenség lehet, de ha nap közben is csak sír, akkor azért megmutatnám orvosnak (bár kérdés, így, az ünnepek környékén hova tudsz vele menni, ha látszólag semmi konkrét panasza nincs.)
2014. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudod valamikor sír valamikor nevet egyáltalán nem ylszik

:_(

2014. ápr. 19. 09:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én 11 hónapos babám is az utóbbi héten azt a furcsa szokást vette fel, hogy egy viszonylag átaludt (5-6x megébredt) éjszaka után délelőtt alszik 10-12 -ig még 2 órát, aztán este fél 9-ig semmit. Hát én sem értem ezt az elosztást, de remélem majd változtat idővel. Én ettől a bolond időjárásoktól teszem függővé, a frontok szokták zavarni nagyon.
2014. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nemünk is kb így van
2014. ápr. 19. 10:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent,hogy nem alszik?Éjszaka sem?Babakocsiban séta közben?


Hasonló cipőben járok...13 hónapos,pár hete állt át az 1 alvásra,max 1 órát alszik,utána felkel,pedig álmos,éjszaka pedig napok óta 2 óránként ébred,van,hogy legalább 1 órát ébren van.Nem tudom,mi lehet a gond:( Bocsi,hogy offoltam!

2014. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as! Az én kisfiam pont így kezdett átállni a napi egy alvásra. 10 hónapos volt, amikor délelőtt aludt egyet, délután-este pedig már semmit. Most 13 hónapos, a délelőtti alvása eltolódott, 12-14 óra között alszik, aztán este kidől. Ez kezdetben bezavart az éjjeli alvásába is, de helyreállt.

Kérdező! Lehet, hogy a Te babád is most áll át az 1 alvásra. Türelem, fog ez rendeződni.

2014. ápr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is nagyon szeszélyes 13 hónapos. Nappal max. egy órát ha alszik már kb. 2-3 hete.

Persze este fél 7-re már nagyon nyűglődik, kidől, aztán olyan éjszaka 2 óra környékétől már rosszul alszik, ráadásul 6-nál tovább nem alszik reggel, eddig legalább 7-ig aludt este fél 8-tól, de most ez is felborult.

A frontok nagyon bezavarnak, és fogzik is.

2014. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. ápr. 19. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!