Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anya vagyok! Normális, hogy...

Anya vagyok! Normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

Màr 14hós a baba.Nem nagyon szàmíthatunk olyan segitsègre amikor nagyszülö,vagy rokon elviszi,pl sètàlni.Ha van elintèzni valónk,akkor pàrom anyukàja fel szokott jönni,olyankor gyorsan elintèzzük a pl:hivatalba amit kell,de sietünk haza.De legtöbbször visszük magunkkal,vagy pàrom,vagy èn vagyok addig itthon vele.Mióta megszületett a pici,pàrommal mèg nem voltunk kettesben pl:moziba,vagy bàrhol.Most a pàrom anyukàja itt volt,làtta rajtam,hogy fàradt vagyok

,mano meg elèg nyügös ma.Szóval elvitte sètàlni egy kicsit,ès mondta,addig èn pihenjek.Nagyon rendes töle.Viszont ilyen mèg a 14hó alatt nem volt,ès èn elèg rosszul èrzem magam,hogy nem mentem velük.Úgy èrzem mintha lemaradnèk valamiröl a manôval kapcsolatba.Az màs ha elintèzni valô dolog miatt vagyok töle tàvol,mert azt muszàj elontèzni.De az,hogy èn itthon csak legyek nèlküle,olyan èrzès,mintha cserben hagynàm a babàmat.Tiszta hülye vagyok.Normàlis ez?Vagy nekem van szeparàciós szorongàsom?Pedig màr jó ideje tervezem hogy jó lenne elmenni a pàrommal moziba.De hogy fogom kibirni nèlküle?


2014. febr. 23. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök normális az én lányom már 13 éves,de még mindig emlékszem, hogy milyen rossz volt amikor akár egy órára is mással volt. Mindig gondoltam rá,amikor a nagyszülőknél volt, hogy mi lesz akkor ha ott mondja ki az első szavait. De szerencsére ez nem így történt. De előbb, utóbb úgy is el kell szakadnotok egymástól. Főleg ha visszamész dolgozni,nekem az volt a legnehezebb. Ami téged és a párodat illeti nyugodtan elmehettek egy este vacsorázni vagy moziba, hisz a házasságotoknak ez nem tesz jót. Illetve a gyerekednek is jót tesz, hogy nem csak veled van mindig, hanem a rokonoknál is. És nyugi túléled ezt a korszakot !
2014. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem normális. Hagy a mamára a gyereket, akár egész napra vagy estére, is, és menjetek el a pároddal kettesben. Vagy napközben menj el vásárolni, fodrászhoz stb. egyedül.

Ekkora babát már akár éjszakára is rá lehet bízni a mamára.

Ha otthon vagy vele egyedül, akkor se foglalkozz állandóan vele, hanem hagyd egyedül játszani. Csak neki teszel ezzel jót.

Nem kell a babákat majomszeretettel szeretni. Akkor sem, ha ma sokan ezt teszik.

2014. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális érzés, amikor bölcsibe kerültek a gyerekek a többi anyukán is azt láttam, hogy rosszabbul viselik mint a gyerekeik.

Próbáld magad túltenni ezen, picit magadra és a párodra koncentrálni amikor van rá lehetőség.

2014. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hűű hát akkor lehet hogy én meg rossz anya vagyok,de engem nem zavart ha anyós,anyukám,tesóm elvitte egy kicsit és addig intézhettem nyugodtan a dolgaimat..(vagy csak pihentem,mert egésznap rajtam lógott)

Szerintem mivel amúgy egésznap velem van még neki is jól jön hogy néha másokkal is van.

persze ettől még én is aggódtam amikor elvitték. pláne az elején..

2014. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szuper anya vagy, bárcsak még sokan ilyen szoros kapcsolatban lennének a babájukkal! De fontos megtanulni kicsit kilépni, hogy aztán újult erővel folytathasd! Élj ezekkel a lehetőségekkel! Menjetek el pároddal moziba, a gyermek ettől még imádni fog, nem szabad teljesen begubózni, az életed nagyrészében úgyis ő a főszereplő.20 honapos baba, 6. hós pocaklako anyukája.
2014. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó nyugi, én így vagyok vele, ha a PÁrom lemegy a fiúnkkal egyet sétálni és én nem megyek, mert addig főzök. :) Az enyém picit idősebb a tiédnél, de én sem tudom mi lesz, ha elkezdődik majd a bölcsi, bár ha dolgozni fogok akkor lehet elterelődik a figyelmem jobban.
2014. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!