Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kap a babátok karácsonyra?...

Mit kap a babátok karácsonyra? Sokat költötök az ajándékokra?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 23:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Enyém hintát, babát és sütifaló bödönt. Erre költöttünk 11 ezer forintot, de a szülinapja is egybeesik a Karácsonnyal, amúgy max. 2 dolgot kapna. Később sem akarjuk "elkapatni". Most egy éves.
2009. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

A miénk két játékot kap. Mindkettő készségfejlesztő és összesen kb. 10ezer forint volt. Az első karácsonya és nagyon várjuk.

A család többi tagjától jobbára ruhát kértünk a babának, mert abból van hiányunk. Egy-egy játékot még lehet, hogy kap.

2009. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

kétéves a fiam, ezeket kapja:

könyv, fa sin+vonat, játszószőnyeg, amin az autóit tologathatja: 2000+2000+1500, karácsony után, akciós kiscsizmát, vagy bakancsot mert kinőtte amit októberben vettünk neki

nagyitól thomas mozdonyt: 2800

keresztmamitól: fa puzzle

2009. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9 hónapos lányom egy kis hülye zenélő játékmobiltelót kap, hátha lekattan az enyémről. ebben a hónapban gyerekülést is vettünk, meg csomó téli cuccot, most tőlünk csak ennyit kap. viszont direkt úgy csomagoltuk, hogy ő is ki fogja tudni bontani :) szerintem örülni fog, pedig nagyon olcsó volt.
2009. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nekem a kislányom 5 hetes, miután a születést megelőzően elég sok mindent kapott (ruhaneműk, kiságy, ágynemű, stb...) így most nem akartunk sokat költeni, így egy mesekönyvet kap (hogy tudjak neki olvasgatni) és egy plüss csörgőt (ami nem hangos)kb. összesen 2000 ft volt
2009. dec. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nálunk kap új játékot (tanulókutyus) ez volt 7000ft és a teszveszről vettem egy zsáknyi játékot 3000ért (ez nem volt tervbe, de ennyi pénzből egy plüssmacit lehet venni a boltban, ebben a zsákban meg két mosásnyi volt+ műanyag játék egy hegynyi, és nagyon jó állapotúak). Lesz miből válogatnia.
2009. dec. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
most lesz 1 áves.mi egy készségfejlesztő simba kockát vettünk neki.anyuéktól egy labdát,egy piramis építőt,és egy telefont kap.Anyós egy Fp-s elefántot vett neki,a 2 sógórok meg egy bogyóhuzogatót és egy Fp-s dömpert vett neki.mi nem veszünk a felnőtteknek,csak a gyereke kapnak,és most legalább lecserélhetem a régi játékait.
2009. dec. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Az én lányom 3 hónapos egy diavetítőt vettünk neki 3 diafilmmel! Már most kibontottuk és már nézi olyan édes!! (13000 ft) Még megy valami apróság a fa alá de az tényleg apróság lesz!
2009. dec. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

9 hónaposom a következőket kapja:

- Vtech táncoló készségfejlesztő játék (40euro), építő kocka (10 euro), overál (15 euro), kisauto, formabedobó, pulcsi, fürdőjáték és még pár apróság

2009. dec. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

6,5 hónapos kisfiam tanulókutyust kap, 7000 ft volt.

A család többi tagjától nem tudom mit kap, de anyósom hívott tegnap, hogy megveheti-e a mászó micimackót... mondtam neki, hogy inkább vegyen csörgőt, vagy rugdalózót, de ne 10 000 ft-os ajándékot.

2009. dec. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!