Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos babamnak be van...

6 honapos babamnak be van dugulva az orra meg kohog. Elvittem orvoshoz es a doktorno azt mondta hogy a most viragzo viragoktol van alergiaja. Amit nem nagyon tudok elhinni. Volt mar valakinek a babaja ilyen koran alergias?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 02:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is 6 hónapos és be van dugulva az orra (így a tartalom hátracsorog) és ettől köhög (mint egy öregember). Én is gondoltam allergiára, de a szeme rendben. Vettünk neki Nasivin-t, ettől jobb, 2 nap alatt rendbejött, sűrűn szívom az orrát és a virágoktól függetlenül ha tudom levegőztetem.
2014. ápr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is 6 hónapos, 3 napja köhög, tegnap az orra is elkezdett folyni. Én is elvittem dokihoz, ő nem említette az allergiát, ő is azt mondta, hogy inkább a hátra csorgó váladéktól köhög. (Igaz, hogy előbb köhögött, és csak utána kezdett az orra is folyni, de mindegy...)

Szóval én is sokat szívom az orrát, meg nasivint kap napi 3x. Este lefekvés előtt kap fenistil cseppet, meg a délelőtti, délutáni gyümölcsébe 5-5 csepp cebiont.

Jobbulást a babáitoknak!

2014. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amikor a kisfiam kb annyi idős volt, hasonló tünetei voltak. azt mondta a doki, hogy ha nem váladék jön az orrából, hanem vízszínű, átlátszó trutyi, akkor lehet, hogy jön a foga. a köhögése pedig attól lehet, hogy ugyebár nem tudja még kifújni a kis orrát, hátracsúszik neki, és lenyeli, az ingerli. azt javasolta, hogy szívjam az orrát, amikor szörcsög vagy eldugul. semmi allergia nem volt.
2014. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenki valaszat.

Az a baj,hogy nem kicsit hanem csunyan erossen kohog es az orrat amikor szivom suru valadek jonn belole.Ezert gondoltam,hogy inkabb megfazas mint alergia.Elotte is kicsit kohogott a sok nyala miatt amikor felrenyelte de ez most masfajta kohoges.

2014. ápr. 24. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!