Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes beruháznom Avent Via...

Érdemes beruháznom Avent Via tárolódobozkákra? Mit raktok bele? 32 hkm

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár már ovis a kisfiam, még emlékszem ezekre a dobozokra, sőt a mai napig megvannak és nagyon jó állapotúak, pedig használva vannak.


Én mindenképpen ajánlom.

A teljesség igénye nélkül amire tudod használni:

- anyatejet lefejni, hűtőben tárolni, esetleg fagyasztóba tenni (és melegíteni sem kell átöntögetni, mint a zacskóból, mert bírja a mikrót és van olyan avent cumisüvegfej-csatlakozó, amit ha ráteszel, mehet rá a cumis rész is)

- amikor a hozzátáplálás megy, pont ilyen kis adagokat tudsz készíteni (sokkal praktikusabb több zöldséget egyszerre pl. pürésíteni, mint 2 óránként nekiállni ugyanazt még egyszer :)- egy tele dobozka kb. akkora, mint egy 8 hósnak való üveges bébiétel)

- tápszert, tejpépet kimérve tudsz benne tárolni- praktikus lehet éjszakai felkelésnél (amikor alig látsz, hogy mennyi az annyi :)- csak melegvizet öntesz rá, összerázod és lehet etetni vagy cumifejet tenni rá ismét

- utazáshoz is nagyon praktikus, egyáltalán nem csöpög, nem folyik ki sem az anyatej, sem a gyümölcslé, de később kis pürét, almadarabkákat, kis babakekszet stb. tárolhatsz benne

- pont jól belefér a babatáska rekeszeibe, sőt a cumisüvegtartó gumiba is bele lehet tenni, így biztosan ott marad a helyén

- nálunk nem szürkült el az anyaga, nem vízkövesedik, eléggé cseppmentesen száradt meg mikrós sterilizáló után is, így szép állapotú még évek múlva is

- tárolása könnyű, praktikus, egymásba rakhatók a poharak és összepattinthatóak a tetők is, így kis helyet foglal, ha nem használod.

Ha tele van, akkor is egymásba lehet őket pattintani, tehát az egyik megáll a másik tetején (ez is jó a fagyszatóban vagy a babatáskában)

- ja és bababiztos, mert csavarós-pattintós a nyitása, nem csak egyszerű tekerős, 1-1,5 éves gyerek nem tudja kinyitni egyedül

- 10 db bőven elég (nekünk csak 1 tört el, de az sem a pohár hibája volt, hanem a férjem ejtette le, majd lépett rá :)


Most, hogy a kisfiam ovis, így már az almát egészben, a kekszet zacskóban tudom vinni magunkal, a kis dobozkák sem lettek feleslegesek: van olyan, miben ilyen kindertojásszerű kis alkrészek vannak, van amiben matricák, mindenféle kincsek.

2014. ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
...előző vagyok: még egyet kifelejtettem: ha nincs direkt cumis dobozod, akkor pl. cumis doboznak is nagyon jó
2014. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ó nagyon köszönöm neked! Sokat segítettél! ;-) Mindenképp beszerzem! Ment a zöld kéz kétszer is!
2014. ápr. 25. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes. Nagyon sok mindent lehet benne tárolni, akár otthon hűtőbe, akár utazáskor. Nekem 4 és 6 évesek a gyerekeim, ami napig használatban vannak. Hol gyümölcs kerül bele, hol keksz, vagy maradék ennivaló a hűtőbe.

Mosogatógépben mosható. Már nem olyan fényesek, mattabbak, mint fénykorukban, de egyébként tökéletesen záródnak.


Annak idején egy hátrányát vettem észre, hogy a mértékegység jelölések nagyon nehezen olvashatók le, főleg ha kerül bele ennivaló. Forgatni kell a fény felé, hogy észre lehessen venni a számokat és jelöléseket.

2014. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen másik típusú, kb. ekkora fedős doboz megteszi helyett. Ez azért jó, mert cumisüvegre tudod csatlakoztatni az ebbe lefejt tejjel együtt. Én sósmogyitól kezdve főzelékig mindent tároltam benne.
2014. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Es a brendonban csak 200ft egy darab.
2014. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon tudom ajánlani. Az első válaszoló nagyon jól leírta mennyire praktikus. Én ajándékba kaptam két helyről is így sok lett de nem csak ételekhez lehet használni. Az egyik doboznyival játszik a kisfiam, egymásba rakja őket, ráillesztgeti a tetejét sőt fürdőkádban is szereti locsolni vele a vizet de még homokozni is tökéletes. Elég sokoldalúan fel lehet használni így nem sokallom az árát mert nagyon sokáig jó és nem eldobtam mint a tejgyűjtő zacskót.
2014. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

és az aventes mellszívóra rögtön csatlakoztatható! egyébként mindent leírtak előttem.

még annyi, hogy azzal több, mint más fedeles tároló, hogy nekem még soha nem nyílt ki és nem folyt ki semmi

2014. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!