Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Buszoznátok 11hetes babátokkal...

Buszoznátok 11hetes babátokkal ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Bankba kellene mennem sürgős dolog miatt de a férjem nincs itthon(bank zárásáig valószínű nem is ér haza),így nem tudok bemenni a városba autóval...
2014. ápr. 25. 09:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem Pest,de megyeszékhely...
2014. ápr. 25. 09:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk szakad az eső, így nem, de egyébként igen.
2014. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem is volt több ilyen szitu. Baba be a babakocsiba, és már mehettek is. Vigyél neki mindent ami kellhet, pelus, textilpelus, egy zörgős játék, vagy amit szeret, tápszer ha tápszeres, cumi. Semmi gond nem lesz. Hányan buszoznak pici babával!!
2014. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is buszoztam ilyen pici babával, amikor a nagytestvért vittük valahova. Ha esik az eső, az sem zavarja őt, csak tegyél rá esővédőt.
2014. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Más esetben is, ha messzebbre kell mennem, nem csak ilyen esetben.
2014. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A babád közel 3 hónapos, így nyugodtan.

Esetleg annyit még, hogy időzítsd az indulást úgy, hogy etetés, pelenkacsere, öltözés után- hogy aludjon- így könnyebben, gyorsabban tudsz haladni :)


Jó utat.

2014. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, sokszor kellett mennünk, még kisebb korában is.

Viszont én inkább kendőben vittem.

2014. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ,ment a zöld kéz. :)
2014. ápr. 25. 10:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi most értünk haza a tennivalók után. Esik az eső, de hordozóban magamra kötöttem, és van rajta sapka, a hordozón meg csukja. Nekem meg szabad a kezem, fogtam az ernyőt. Voltunk bankban és bevásárolni is. Igaz, az enyém 5 hónapos, de a lényegen nem változtat. Ha menni kell, meg kell oldani. Ilyen az élet.
2014. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!