Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti Meddig voltatok, lesztek...

Ti Meddig voltatok, lesztek otthon a babátokkal?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 08:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagylányommal 2 éves koráig (júliusban töltötte), majd szabit kivettem és szeptemberben kezdte a bölcsit, én pedig a munkát. Akkor már terhes voltam a második lányunkkal.

Most 2 hónapos a kicsi és 2 éves koráig tervezek itthon maradni vele is.

Ő terveim szerint majd januártól kezdi a bölcsit. Szóval pár nappal a 2. születésnapja előtt.

Amíg beszoktatom veszek ki szabit, majd ha minden rendben (remélhetőleg), megyek vissza dolgozni. A maradék bent lévő szabit pedig nyáron veszem majd ki, mert 5 hét leállás lesz bölcsibe/oviba.

A munkahelyem családbarát szerencsére, a főnököm meg 5 gyerekkel csinálta ezt végig, így tudja, hogy mire számíthat.

Plusz nekem mindig azt mondják a cégnél, hogy a család az első, nekik az a dolguk, hogy megoldják az extrém (beteg valaki gyereke és kiesik a munkából, terhes és vizsgálatokra kell járnia, stb) helyzeteket.

2014. márc. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én a tervek szerint fél éves koráig maradtam volna itthon, és a férjem jött volna el gyedre, de sajnos nem tud visszavenni a cég, így maradok, amíg nem találok másik munkahelyet.
2014. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

1 éves koráig voltam otthon,4 órába visszavettek,így 8-12ig bölcsiben van,céges bölcsi,itt van tőlem 100 méterre.

Amikor betölti a 3-at,akkortól 8 órában leszek.

2014. márc. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbik 2,5 éves korában született a kicsi. Vele addig itthon voltam, 4 évesen ment oviba. A kicsi jövő nyár elején lesz 3 éves, onnan kiveszem a szabadságokat, valamikor jövő szeptember eleje-közepén megyek majd vissza. Tehát 3 év+3 hónapos lesz addigra.
2014. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 1,5 éves koráig tervezem, de az még nagyon messze van ( hónapos), szóval bárhogy alakulhat még. :) Utána szeretnék 4 órában visszamenni.


Természetesen a baba az első, de olyan munkahelyem van amit egyrészt szeretek, másrészt baromi nagy mázlim van vele, így hiába tudom, hogy 2 év múlva is visszavennének, egyrészt szeretném, hogy lássák, hogy lehet rám számítani, másrészt nem akarok teljesen kiesni a melóból (márpedig ha utána jön a következő baba, akkor egy kis időre muszáj visszamennem).

2014. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
lemaradt: 9 hónapos
2014. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Az lemaradt, hogy csak akkor megyek, ha úgy látom, hogy a baba elvan nélkülem és találok neki egy jó helyet. Ha nem, akkor maradok vele, melóval meg lesz ami lesz, annyira azért nem vagyok karrierista. :):)
2014. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én kb. 1,5 éves koráig szeretnék (most 1 hónapos). De a cégemnél már előre közölték, hogy nem tartják a pozíciómat, úgyhogy lehet, hogy tovább leszek itthon vele...
2014. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10 hónaposan ment bölcsibe fél napra, az én munkámat meg lehetett úgy oldani, hogy a felét itthon végzem el...így délelőtt bent vagyok, este fektetés után meg megcsinálom a maradék munkát. Sajnos rászorultunk, ezért kellett visszamennem. De nagyon szereti a bölcsit, és jól elvan ott, nagyon szociális gyerek lett. MOst másfél éves
2014. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 ivilicious ***** válasza:
Nem tudom még, de mivel épp most indul be a karrierem, nem szeretnék évekig otthon lenni..vagyis szívem szerint szeretnék, de eszem szerint nem...
2014. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!