Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a leggusztustalanabb...

Mi volt a leggusztustalanabb dolog, amit babád a szájába vett?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mesélte, hogy a babája egyszer a kukából kivett kenyérhéjat kezdte rágcsáni, jót nevettem rajta :D

Nektek van hasonló sztoritok?

Az enyém még "csak" a papucsom talpát kezdte a múltkor nyalogatni, félek lesz ez még rosszabb is, akármennyire is ügyelek..


2014. ápr. 25. 20:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

17 hónapos lesz, volt már a szájában kutyakaki, giliszta, csiga, cigarettacsikk és még ki tudja mi...

A papucstalpon már ki se akadok, örülök, ha "csak" azt rágcsálja :)))

2014. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Tyúk kakit evett....nem lett semi baja.
2014. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
32%

Nem éppen gusztustalan, de emlékezetes eset, amikor a kisfiam 3 évesen gombelemet evett. 2 nap kórház lett belőle.


Leggusztustalanabb pedig a saját orrváladéka volt.

2014. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
2 napos konyhai maradékok kutyakaja
2014. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jókat írtok, dőltem a nevetéstől!:)
2014. ápr. 25. 22:28
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos volt, amikor egy katicabogarat szedtem ki a szájából. Már megdöglött mire kihalásztam...
2014. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok, de én is jókat nevettem. :)

A papucsnyalogatás és a kukázás nálunk is alap.

Ma meg egy pocsolyába belemosta a kezét, utána lelkesen lehasalt, és ivott belőle. 17 hónapos.

2014. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom a kutya vizéből imád inni. szerencsétlen kutya egész nap szomjazik,csak h. a gyerek ne pocsolja-igya a vizét... a kuka nálunk is alap,meg a kutyával smárolás is gusztustalan! illetve van egy hatalmas kupac sóder az udvaron,egészen biztos vagyok benne,h. már minden darab kavicsot tisztára szopogatott :D kutyakakit még csak markolászta...
2014. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok

Igen, kimaradt, a lányom is evett már katicabogarat :))

Szerencsére az túlélte.

2014. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
39%
Lesz is rosszabb. Az én babám undorítóbb dolgot vett a szájába, mint amit bárki leírt vagy el tud képzelni. Először azt sem tudtam mit nyalogat. Kiderült, hogy a kamasz lányom titokban vett egy v betűs szexuális kiegészítőt, amit a kicsi kirámolt a fiókból. Undorító látvány volt, senkinek nem kívánom. Bár ne lenne igaz és nem tudtam volna leírni. Az apának el sem mertem még mondani.
2014. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!