Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a leggusztustalanabb...

Mi volt a leggusztustalanabb dolog, amit babád a szájába vett?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mesélte, hogy a babája egyszer a kukából kivett kenyérhéjat kezdte rágcsáni, jót nevettem rajta :D

Nektek van hasonló sztoritok?

Az enyém még "csak" a papucsom talpát kezdte a múltkor nyalogatni, félek lesz ez még rosszabb is, akármennyire is ügyelek..


2014. ápr. 25. 20:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok.

Nálunk volt olyan, hogy a tojástartóból kigurította a tojásokat, és mire bementem a konyhába mindkét kezében volt 1-1 tojás, azokat nyalogatta. Persze nem voltak megmosva, jó kis tanyasi kakis tojások voltak.:)

Ő is imádja enni a homokot, fürdésnél pedig nyalogatja a szappanos kezem amikor mosom az arcát. Legalább nem csak a koszt eszi, hanem a szappant is.:)

2014. ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

legalább nem csak az én lányom eszik fura dolgokat:)

pl:kematoxos légy volt az első,utána kukamaradék,csiga,homokos víz,rohadt paradicsom a kertből jó homokosan:S

most 19 hónapos,de ugyanúgy megeszik mindent sajnos:(

2014. ápr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Enyém 19hós lesz,hálisten nem egy szájbavevős gyerek.Amiket evett: hungarocel,vakolat,nivea krém,ajakápoló.Nyalogatta már a falat is,a papucsomat,kefét is rágott már(cumisüveg kefe,ami sose volt használva,csak ő játszott vele). Más nem jut eszembe hirtelen.Macskakaját meg szerintem minden gyerek evett már,aki hozzájuthatott valahol.
2014. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Húúú estig sorolhatnám miket vesz a szájába. Egyszerűbb volna azt amit még nem tett. :D


Evett már a kutya táljából virslit, papírt folyamatosan eszik, játszótéren a kavicsokat. Boltokban a kirakatot is képes végignyalni. Van egy játszókuckója és az oldalára parafa van ragasztva, azt erőszeretettel tépkedi és eszi meg. A popsikrémet dugdosni kell mert marokszámra eszi, a fürdőhabot nyalja. Ja és a kedvence a törlőkendő szopkodása. Arra függő a gyerek. :D

15 hónapos a lányom.

2014. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen felújításkor a vakolatot én is úgy köpettem ki vele mert lerágta a falról. Előző voltam. Most hirtelen ennyi ugrott be. :D
2014. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

húúú-lányok!

feldobtátok a napomat:-)

kisfiamnak van egy képe,amikor fakanállal kvargat a kukában.a kislányomnak még csak a homok,kutyatej,meg a szokásos dolgok mennek

2014. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

na ja én is örülnék ha csak kukából evés és papucsnyalogatás lenne!

nagyobbik fiam kb 15-16 hósan macskakakit evett ami számomra is gyomorforgató volt a kissebbik fiam meg vmelyik nap meztelen csigát eső után,ő most 15 hós!

Azon kívül a kavics,papír,fű,homok alap de volt már olyan is a kicsinak hogy keményebbet bogyósabbat kakit és a bogyókat a hajam szála összekötötte,mondtam is a férjemnek nézd egy gyöngysort szedtem ki a gyerek fenekéből:)

2014. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Én egyik kisfiam a virágföldet kóstolta meg elég sokszor, és mikor trágyáztuk a földet otthon a kertben- hát csak egy pillanatra nem néztem rá és már tele volt vele a szája- de izelelgetés után kiköpte... MÁsfél éves volt.

A másik fiam szintén katicabogarat rágcsálta meg, de biztos rossz íze volt, mert szépen kivette a szájából és úgy kettéharapva nyálasan megpóbálta visszaragasztani a függönyre, ahol találta- kb 1éves volt ekkor. Őt komolyan azt hittem, hogy kutya volt előző életében, mert imádta a cipőket a szájában hordani... :) persze rágcsálta nyalogatta is őket. De amint mozgásképessé vált- gurulás-kúszás mászás, mindig a cipőknél volt és nem tudtam eléggé elpakolni őket előle. Ha nem talált cipőt, akkor egy papucsot vett a szájába.

Ha a szobájában játszott akkor pedig egy duplo figurát rakott a szájába-mint a cumit, azt szopogatta játék közben. :)

Kukázni szerencsére nem kukáztak, de csak mert nehezen nyílnak a konyha fiókok-ajtók és nem tudták nyitogatni. :))

2014. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon jókat írtatok!:D Az én lányom is szereti nyalni a falat, nem hagyom neki, de ígyis előfordul néha ...
2014. ápr. 28. 09:26
 30/34 anonim ***** válasza:

Hát én is nagyokat nevettem az eddigieken:)

Kisfiam 18 hónapos. A kukából evés, cipőtalp nyalogatás, homok, virágföld, macskakaja nála is megvolt többször. Mostanában a kutyatejnek az elfújós fehér részét veszi mindig a szájába, és hiába érzi, hogy nem jó, csak kipróbálja újra-és újra. Zsebkendő is a kedvencei közé tartozik, illetve valamiért imádja nyalni a tükröt és az ablaküveget. 2 extrém esete volt eddig, az egyik, mikor a nagyobb tesó nyomdázott, ő pedig egy szempillantás alatt elmarta a szivacsos tintát, és végignyalta. (Jó nagy tortúra volt azonnal lemosni, lekaparni a nyelvéről...) A másik, mikor elfelejtettem bezárni a wc ajtót, ő bement, és a wc-be általa beledobált wc papírt ette jóízűen, mire odaértem. Amúgy a wc kefe sem volt a helyén, erős a gyanúm, hogy azt is megkóstolhatta...

2014. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!