Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom azt mondta, hogy...

Anyósom azt mondta, hogy szúlés után mindenben segít. Megfürdeti a kicsit ilyesmik. Nektek mi a véleményetek? Nem túlzás ez?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 12:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki!

Nézd meg itt az oldalon hányan panaszkodnak hogy semmi segítség!

Jó ha engeded hogy segítsen, lesz időd magadra. Jó néha leülni, megnézni egy filmet, vagy kettesben elmenni a férjjel, vagy olvasni, netezni egyet. Vagy csak le tusolni, hajat mosni, körmőt levágni...

2014. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem örülj h. segít később úgyis "egyedül" kell csinálnod mindent!
2014. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Náluk fogumk lakni, szóval biztos később is fog segíteni.
2014. ápr. 27. 12:20
 4/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a pici. Ha most született akkor én azt mondanám beszélj vele mert neked is meg kell tanulnod ellátni. Ha nagyobb én nem tudnám elviselni. Beszéljétek meg,ha zavar.
2014. ápr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Örülj a segítségnek, jól fog jönni, az elején tuti, amíg te is lábadozol, később meg meglátod milyen típusú lesz a babád, mennyi segítségre lesz szükséged. Ami nagyon fontos, hogy "irányítsd" a segítséget, ha te szeretnéd fürdetni, mondd, hogy te megfürdeted, de vasaljon ki inkább, mert az nagyobb segítség. Mondjuk szerintem ilyenkor az a helyes, ha a háztartásban segítenek, te pedig élvezheted a babázást.
2014. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez mind oké amit mondanak,de azért legyen egy határ,nehogy a fejedre másszon.
2014. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
M külföldön élünk, 2 hétig lesz párom itthon velünk, utána 10 napra jönnek ki anyósék. Viszont ismerve az anyukáját, párom megmondta,hogy egyedül nem jöhet ki csak a párjával, mert mi gyorsan összekapunk az anyukájával. A tanácsait meghallgatom, de nem szeretném, ha rám erőszakolná a dolgokat (pl. tejet adjak majd a gyereknek stb)
2014. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A segítség mindig jól jön,de tényleg meg kell mondanod,hogy miben van szükséged segítségre.Mi ikerházban lakunk anyósommal,akit nagyon szeretek,és a legnagyobb segítség az volt,hogy főzött az első napokban illetve néha átjött dajkálni,amikor nagyon sírós napja volt a babának.A fürdetést,pelenkázást egyéb apróságokat remekül megoldottuk a férjemmel kettesben,hiába volt első gyerek,ügyesen beletanultunk.Én örültem,hogy senki nem akarta kivenni a kezemből,hanem csak akkor és abban segítettek,amiben kértük őket.Ja,még az is nagy segítség volt,hogy elvitték néha sétálni,és addig tudtam aludni.
2014. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Anyósom szokott főzni és ha segít a baba körül akkor nekem semmi dolgom sem lesz.
2014. ápr. 27. 13:01
 10/18 porcukormókus ***** válasza:
92%

Ne haragudj, de nem ertem; te most panaszkodsz vagy dicsekedsz? ;)

Orulj neki!! :)

2014. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!