Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom lábujja nem normális?

Lányom lábujja nem normális?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lányom és amikor áll így néz ki mind a két lábán a lábujja. Szerintetek ez normális? Én szerintem nem. Csak azt nem tudom mitől és hogyan lett ilyen? Vkinek vmi ötlete erről? Mit lehet vele csinálni vagy mitől lett ilyen? Ez gátolja majd valamiben? Szépen tud már járni, 1 éves kora előtt elindult teljesen egyedül.

2014. ápr. 28. 18:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Jarasban vegkepp nem gatolja. Szepen lep. Ebbe nem latok hibat. Csak furcsallottam.
2014. ápr. 28. 18:40
 12/21 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is ilyen meg soknak a családban- sose volt gond vele.
2014. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy látom nő mellette a hatodik lábujja, lányomnál is így kezdődött....
2014. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Sok ertelemre vall a hozzaszolasod. Gratulalok ahhoz a nagy iq-hoz! Meg jo h jottel nelkuled elvesztem volna.

Nem erzed h szanalmas vagy? A lanyodnak meg nem is csoda h 6 ujja van ha ilyen elfuseralt az anyja.

2014. ápr. 28. 20:13
 15/21 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is ugyanilyen a lábujjam, de sosem említették a szüleim, hogy ez gond lenne (nem vittek vele orvoshoz, stb).

Ennek ellenére jónéhány cipőről emiatt kell lemondanom, mert nagyon nyomja a lábujjamat, tehát maximum ennyi hátránya származhat belőle a kicsidnek, no de ez legyen a legnagyobb gond az életében :)

2014. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszodat. :-). Tenyleg ennyi legyen a legnagyobb problemaja. :-) csak aggodtam h ez angyobb bajt jelenthet, de most h irtatok rola ennyien megnyugodtam.

Koszi mindenkinek a hasznos infokat. Kiveve a nagy "okosnak"

2014. ápr. 28. 20:17
 17/21 anonim ***** válasza:
52%
Lányomé is olyan.19hós lassan.Tud menni rendesen meg minden.Sokat nevetek mert vicces hogy így áll neki.De szerintem majd normális lesz ha nő neki.
2014. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

úgy látom nem érted a fekete humort....


nem akartalak megbántani, de épp az volt a válaszom lényege, hogy nincs ezzel a cukor kis tappanccsal semmi gond, az égvilágon semmi.

amúgy a lányomnak is ilyen, így kiáll, sőt szerintem tőlem "örökölte"


tényleg nem akartalak megbántani, de azért eléggé kikeltél magadból, lehordtál mindennek.


szép napot!


üdv,

a nagy iq-val rendelkező 0%-os válaszadó

2014. ápr. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Akkor elnezesedet kerem, sajna akkor en ertettelek felre, csak ezen az oldalon annyit olvasni olyan valaszadoktol valaszokat h semmi humor meg se fordul a fejukbe csak kotekednek es okoskodnak. Emiatt ereztem ezt is annak. Igy eleg nehez vmit humorosan venni ha meg egy vigyrogo fejet se latni. Gondoltam egy ujabb epito jellegu "Hasznos" megnyilvanulas egy "kedves" idegentol.

Sajnalom h olyanokat irta, igy mindnet visszaszivok es bocsanatot kerek. Ne haragudj meg egyszer.


Amugy meg miert is lett lehuzva mindenki? Akinek vmi nem tetszik fejtse ki a velemenyet ne a valaszolokat pontozgassatok, nekem ugyanis hasznosak voltak, a kerdesre kaptam valaszt.

2014. ápr. 29. 07:26
 20/21 anonim ***** válasza:
:)
2014. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!