Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom lábujja nem normális?

Lányom lábujja nem normális?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lányom és amikor áll így néz ki mind a két lábán a lábujja. Szerintetek ez normális? Én szerintem nem. Csak azt nem tudom mitől és hogyan lett ilyen? Vkinek vmi ötlete erről? Mit lehet vele csinálni vagy mitől lett ilyen? Ez gátolja majd valamiben? Szépen tud már járni, 1 éves kora előtt elindult teljesen egyedül.

2014. ápr. 28. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Na de mègis hogy? Kèpet esetleg?
2014. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Bocsi lemaradt. :)

[link]

2014. ápr. 28. 18:28
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Én nem igazán látom mire gondolsz. De ha úgy gondolod valami gond van akkor gyerekorvos és ortopédia.
2014. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Én nem igazán látom,hogy hol a gond...
2014. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A kislabujjat ha nezed akkor kifele fordul. Nem egyenesen all mint a tobbi. Kidol oldalra. Vagy ez normalis?
2014. ápr. 28. 18:31
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Sok embernek ilyen, van egy ilyen zizim, nézni szoktam nyáron az emberek lábujjait a papucsban, rengeteg kifelé forduló lábujjú embert láttam már, de szerintem ez nem kóros.
2014. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is ilyen, sajnos tyúkszemem is minig van rajta, és sok cipő is bántja. De nem igazán tudják, hogy mitől van, és nem is lehet vele nagyon tenni semmit. Esetleg egy műtét jöhetne szóba, de nem garantálja a doki, hogy jobb lesz, sőt még rosszabbodhatna is tőle.
2014. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Értem. Nem mentek ortopédiára? Lehet csak sima szépséghiba mert hát másoknak sem sokkal szebb a kislábuk ujja, de ha biztosra szeretnél menni és jártok ortopédián vagy gyerekorvosnál azért kérdezz rá az a biztos. Nagy problémát nem hiszem, hogy okozni fog, esetleg szélesebb orrészű cipőket kell majd számára választani, könnyebben lesz bőrkeményedés rajta ilyesmi "apróságok" de a járását nem fogja befolyásolni, és nem hsizem hogy korrekcióra lesz szükség.
2014. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
semmi baja
2014. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ide kerdest kiirni, de ezt most fedeztem fel nala es fogalmam sem volt h ennek igy kell-e valoban allni. Lehet most kicsit lokottnek tunok igy, de hirtelen tanacstalannak ereztem magam. 13-an megyunk az orvoshoz mert akkor kapja az oltasat rakerdezek. Eleg duci labfeje van es attol feltem h a cipoje szuk szabasu es h az nyomhatta el neki. Koszi h irtatok, gondoltam itt azert csak tobben tudnak segiteni ebben a temaban. :-)
2014. ápr. 28. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!