Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a gyermeke székrekedéssel küzd vagy küzdött?

Figyelt kérdés
Hány Naponta van/volt kakija?Nektek mi használt rá?
2014. ápr. 28. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát mi azt hittük, hogy azzal küzd... így indult.


Most 21 hónapos. 3-4 naponta kakil. Volt, hogy nem kakilt, akkor 4. nap glicerines kúpot adtam neki, vagy tamarindot.

Semmi nem segít. Olyan nem nagyon van, amit ne próbáltunk volna. Mondjuk nem csodálkozunk, rám ütött. :) Még jó, hogy ez egy anonim oldal. :D Én is heti egyszer max kétszer megyek nagyvécézni.

Neki már normális a széklete, mégis nehezen kakil. Nem meri elengedni a doki szerint. Órákkal előtte már járkál, toporog, mondja, hogy kakilni kell. Néha sír is.


Szilvalekvárt próbáltad?

2014. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen már próbáltam de nem nagyon hatott de már nem is akarja nagyon megenni.nekem 23hós a fiam és ugyan ezt csinálja kakilás előtt mint a tiéd.
2014. ápr. 28. 21:27
 3/8 porcukormókus ***** válasza:
Jelen.. De az en lanyomnak az emesztesevel nem igazan van gond, o egyszeruen csak visszatartja. Egyszer volt egy nehez kakilasa, nehezen jott ki es fajt is neki nagyon. Es azota ezt csinalja, gondolom fel szegeny. Ennek kb egy eve, vannak jobb periodusok meg visszaesesek is, most pont egy ilyenbe vagyunk. Belefutottunk a 7. napba ( rekord.. :/ ), ugyhogy most a haziorvos tanacsara Laevolac-ot adtam neki. Remelem hamar megteszi a hatasat. :(
2014. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 porcukormókus ***** válasza:

Anyu novere egyebkent ovonokent dolgozik, de o serult gyerekekkel is foglalkozik. Ok azt szoktak csinalni, hogy mindennap adnak a gyerekeknek egy pohar joghurtot, zabkorpat kevernek bele es egy kiskanal olajat. Azt mondja, par nap alatt rendbeteszi a hasukat.

Izre nem lesz veszes, kostoltam, de a lanyomnak ilyenkor az etvagya sem az igazi, ezert nem kellett neki.

2014. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is napokkal! előtte járkál és visszatartja. Már mindent kipróbáltunk. A Guttalax csepp ami bevált, de annak is csak 1 nap múlva van nála hatása. Glicerines kúp, laevolac, tamarine, activia, lenmag, speciális tápszer, probiotikum stb. semmi nem hat.

23 hónapos ő is.

2014. ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Védőnő szerint valamit vagy valakit nem akar elengeni (pszichés okokra vezette vissza).
2014. ápr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 porcukormókus ***** válasza:
Nekunk a Laevolac tegnap meghozta a hatasat, este 6korul kapott 5ml-t, es ra 5orara gond nelkult kakilt. Vegre..
2014. ápr. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekünk is ilyen gondjaink vannak 27 hós a fiam 4 hós kora óta mióta elkezdtük a hozzátáplálást székrekedéses.heti 1x kakil akkor is gutalaxal glicerines kúppal sikítva szenvedve.Előtte 2 nappal szinte csak lábujjhegyen jár és non-stop nyom.Pedig nincs gond csak ő visszatartja mert 1 hét után nagy és kemény a kaki de közbenső napokon nem tudom miért nem akar.Sok joghurtot eszik mazsolát szilvalekvárt,direkt szoktam neki adni paradicsomhoz tejet stbstb.De semmi sem hat.2 napja síkított mikor kakilt a mennyiség pedig mint egy felnőtt ember széklete:-((((((
2014. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!