Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap kapja a kislányom a 15...

Holnap kapja a kislányom a 15 hónapos oltást MMR, akinek a gyermeke megkapta utána mit tapasztaltak?

Figyelt kérdés
Nagyon féltem ettől az oltástól a kislányomat, annyi rosszat lehet hallani, h milyen súlyos mellékhatások lehetnek, jó lenne ha egy kicsit megnyugtatnátok!!!
2014. ápr. 1. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva volt két éjszaka hőemelkedése de 38 fölé nem ment. De csak éjjel. Nappal ugyanolyan volt mint máskor. Én mondjuk adtam neki oltás előtti nap és az oltás napján Thuja 30ch homeopátiás golyót kicsi vízben oldva. Elvileg ez valamennyire segít, hogy ne legyen mellékhatás. És az én kislányomnak elég sok foga jött ráadásul akkortájt úgyhogy lehet a két éjszakás hőemelkedés attól volt nem az oltástól.
2014. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A fiamnak soha egyik oltástól sem volt semmilyen mellékhatása. Annyi volt max., hogy az oltás helye kicsit bedagadt, így borogattam neki aznap, de másnapra már el is múlt.

Szóval nálunk tényleg mindig minden rendben volt az oltásokkal.

2014. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És hol vetted a homeos bogyókat?
2014. ápr. 1. 13:36
 4/12 A kérdező kommentje:
Eddig nálunk sem volt semmilyen gond az oltások után, de most jönnek az örlő fogak, szóval sztem az immunrendszere nem biztos h annyira erős, meg egyébként sem. :(
2014. ápr. 1. 13:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia, én is nagyon féltem tőle, nekünk az oltást követően két hétig semmi nem volt, szó szerint semmi. Két hét után viszont jött egy nagyon enyhe nátha, hasmenés és hőemi, amit nem biztos, hogy az oltás okozott. A doki szerint 10 nap alatt lecseng a mellékhatása, szóval valószínű mi mást kaptunk el. A lényeg, hogy van, hogy kijön de van, hogy semmi tünet nem fog jelentkezni. Azért remélem nem lesz nálatok gond!
2014. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8 nap után: csillapíthatatlan, magas láz, étvágytalanság, hasmenés, 2 nappal később vérvörös kiütések mindenhol a testén, duzzadt nyirokcsomók, ezt követően 7 nappal csípőízületi gyulladás, alig bírt lábra állni. Előtte nem volt baja semmilyen oltástól, beteg sem volt addig soha.
2014. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Másnap pár db apró pötty az arcán,harmadnapra ezek is eltűntek. Én is nagyon féltem ettől az oltástól,de semmi baja nem lett a fiamnak.
2014. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az oltás után 1 héttel 5 napig tartó hőemelkedés (ebből egy nap volt 38.4, a többi tényleg csak hőemelkedés volt), orrfolyás. A többi oltástól sem előtte sem utána semmi baja nem volt a fiamnak.
2014. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak reménykedni tudok, h minden ok lesz!!!
2014. ápr. 1. 14:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál nem jelentkezett semmi mellékhatás szerencsére.
2014. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!