Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hány db pelussal készültete...

Ti hány db pelussal készültetek a baba érkezésére?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok. Kaptunk már ajándékba 3 csomag különböző márkájú pelust. Nem tudom, hogy vegyek-e most, vagy előbb próbáljam ki őket és utána tankoljak fel? Vagy újszülött méretűben minden pelus jó minőségű?
2014. ápr. 29. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi babylove-os newborn-t vettünk, 3 csogamot azaz van 84 db :) Nem mertem többet venni, mert mi van ha nem válik be, stb.
2014. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 3 csomag 1-es méretet vettem (ez kb 90-100 db lehetett összesen), és 2-esből is vettem egy nagy csomaggal, az is 100 db körül volt.
2014. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak 3-6 kg-ig pelust vettünk, mert azt mondták, hogy minimum 4 kg lesz a fiam. Ebből vettünk liberot, pampers premium care-t, zöld pamperst, összesen kb. 250 darab pelust. Alig 3 kg-val született végül a fiúnk, a 3-6 kg-s pelus nagyon nagy volt rá, gyorsan vett a férjem egy 1-es pampers premium care-t. De nekünk nem vált be a pampers, mindegyikből kb. 10-10 darabot használtunk el, a többit eladtam, és azóta liberot használunk. Szerintem ne vegyél többet, tapasztald ki. Az ismerőseim mind esküdöztek, hogy a pampers premium care milyen jó, vásároljak be belőle nyugodtan, abban nem fogok csalódni. Hát amikor hajnalban nyakig kakis volt a fiam, mert nincs rajta gumirózás és kiengedte, én is esküdöztem, hogy megetetem velük a premium care-s pelenkát. :-) Úgyhogy tényleg tapasztald ki, hogy nektek melyik jó. Nem mindegy, hogy hosszabb, vagy ducibb a baba, mennyire husis a combja stb.
2014. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia én Pampers New Baby-t vettem, azt vittem a kórházba, és kb. el is fogyott a 43 db, bár mi sajnos 6 napig voltunk bent. Itthonra még 2 csomagot használtam el, mert 3100 grammal született a lányom, és én gyorsan áttértem a 2-es pelenkára, mert ugye az 3-6 kg-ig van. Szerintem a 3 csomag bőven elég egyenlőre, fölösleges betankolni. Könnyű szülést :-D
2014. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tapasztalatlan vagyok még, ezért bocsánat is a kérdésért, de egy pici baba, aki mondjuk jó esetben csak anyatejes, képes annyit kakilni, hogy az kijöjjön a pelusból? Azt gondolnám nagyon "zóna adagot" termelnek. :)
2014. ápr. 29. 16:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bármikor képes kijönni a pelusból. Ehhez nem kell, hogy sokat kakiljon, elég, ha nem tökéletesen van rajta a pelus, nem pont a megfelelő méret stb.
2014. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első pár napban a mekóniumot kakilják ki, ami annyira nem folyós, de elég sok. Utána pedig ha nem is kakil sokat a baba, elég híg, így az könnyen tud folyni, főleg, ha éjjel alvás közben kakil és mocorog is.
2014. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Azt hiszem előbb tesztelünk ezzel a 3 félével, aztán jön a beszerzés.

2014. ápr. 29. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is csak egy csomag newborn pamerst vettunk.de a feheret.a zold az nagxon nem jott be.kifolyt velole minden.azota vettem dm,rossmannosan vegulis nem rosszak de az ejszakat n birjak ki.ket hos a baban es csak egyszer ebred enni ha nem kell nem pelusozom mert attol csak felebred.ugyhogy maradtunk a premium care pampersnel.3-6kg az is eddig bevalt.de ugyis el tudod kuldeni a parodat majd.hamar kinovik..en nem is gondoltam volna.:-)
2014. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi egy kis csomag Pampers new babyt vettünk, utána már váltottunk is 2-es méretre, 3700 grammal született a babánk.


Ki tud folyni a kaki bizony ám ... nálunk az elején rengeteg baleset volt, rugi, hálózsák, matracvédő úszott a kakiban :D

2014. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!