Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti, hogyan készültetek fel a...

Ti, hogyan készültetek fel a baba projektre? És mennyi idő után sikerült?

Figyelt kérdés
Mi az ami segítheti a fogamzást, mikor próbálkozzunk, mit szedjünk, mennyi időbe került nektek mire összejött? Voltatok-e nőgyógyásznál előtte? Milyen vizsgálatokat csinált? (persze csak ha voltatok)
2012. nov. 2. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az első kisfiamnál eldöntöttem, hogy jöhet a gyerek és 2 hónap múlva már össze is jött. Semmi féle felkészülés nem volt, mármint egészségügyi. SAJNOS. Szép nagy erős babám lett, de sajnos már a legelején kiderült, hogy gyengébb az immunrendszere mint sok más kicsinek, és még tejallergiája is van.

Most megint azt gondoltuk, hogy jöhet a baba lassan, ezért belekezdtem egy komoly sejtszintű méregtelenítésbe, ami 5 hónapos kúra, már szedek omega3-at és mást táplálék kiegészítőt. Mindenből csak ellenőrzött klínikai tanulmányokkal alátámasztott termékeket szedek és azt adok a kisfiamnak is. Annyi szemetet lehet kapni. Szóval én most ezt teszem, ja és a férjem is méregtelenít nyílvánvalóan. Áprilisban elmegyek majd nagylaborba, tüdőszűre, már van időpontom mammográfiára is. Hát most ennyi jutott az eszembe. Ha van kérdésed írj.

2012. nov. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi felkészülést nem tettünk/tettem. Abbahagytam a gyógyszert, 2 hónapot úgy-ahogy vigyáztunk. PE. előtt és után voltunk csak együtt. 3. hónapban azonnal összejött.
2012. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló!


Sajnálom, hogy ez így alakult és örülök, hogy téged ezek a dolgok, amiket tervezel megnyugtatnak, de egy percig ne legyen bűntudatod. Nem a te hibád az, hogy a kisfiadnak gyengébb az immunrendszere. A gyerek, ameddig a hasadban van, minden neki szükséges dolgot elvesz, akár a te hátrányodra is. Szóval első körben te szenvednél hiányban, nem ő.

2012. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Első válaszoló igazán sajnálom de hátha az idő múlásával ez megváltozik és a te kisbabád is olyan erős lesz mint a többi vele egykorú. A mai világban már minden előfordul és én pont azért tettem fel ezt a kérdést, hogy ti akik tapasztaltabbak vagytok már a segítségemre tudtok lenni abban, hogy minden ami elkerülhető azt el tudjam kerülni. Már persze amennyire csak lehet de ez sem 100%. Köszönöm a válaszaitokat.
2012. nov. 7. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!