Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek 1-2 hónapon belül...

Akiknek 1-2 hónapon belül sikerült teherbe esniük, ti készültetek rá tudatosan, vagy "csak" szerencsétek volt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mielőtt elkezdtetek próbálkozni, előtte pár hónappal már letettétek a cigit/csökkentettétek a kávét vagy alkoholt/leadtátok a súlyfeleslegeteket/szedtetek vitaminokat, stb?


Mi szeptemberre tervezzük, hogy elkezdünk próbálkozni a babával, és ha gyorsan szeretnénk összehozni, gondolom nekem is érdemes lenne ezeket az előkészületeket megtenni. Vagy végigbulizhatom még egyszer, utoljára a nyarat? :)



2014. márc. 27. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cigit már jóval előtte letettem, én a folsavat kezdtem el szedni.
2014. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Ez csak saját vélemény de ha tényleg szeretnétek a babát akkor tedd le a cigit. A koffeines dolgokat meg apránként. Szerintem bulizni lehet káros szenvedélyek nélkül is.
2014. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tesóm, most várják a harmadikat, mindegyik baba a 3. próbálkozós hónapban jött össze.

Az első előtt fél évvel letették a cigit (férje is), tesóm elment alap-kivizsgálásokra: labor, tüdőszűrés, fogászat, nőgyógyász (rákszűrés). Tudatosan odafigyelt az étkezésre, bár ők alapból sok zöldséget, leves esznek, kiegyensúlyozottan táplálkoznak.

Mindhárom terhességnél Femibiont szed(ett) az első trimeszterben.

2014. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy éltem, mint azelőtt,és a terhességeim alatt is. Nem szoktam le semmiről, és nem is szedtem gyógyszert vagy terhes vitaminokat. Egészséges gyerekeim születtek.
2014. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem készültem sehogy rá, csak folsavat kezdtem el szedni. A 2. hónapban megfogant a fiam.
2014. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a fogaimat én is megcsináltattam terhesség előtt.
2014. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Káros szenvedélyem előtte sem volt, így nem kellett semmiről leszoknom. Amikor eldöntöttük, hogy elkezdünk próbálkozni, vettem folsavat és elkezdtem szedni, mondván, hogy 2-3 hónappal előbb már érdemes elkezdeni. Végül elsőre összejött, de nem gondolom, hogy bármi összefüggés lett volna.

Szerintem inkább bulizd végig a nyarat "még utoljára". :))

2014. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem dohanyoztam,nem kaveztam igy ezekrol nem kellett leszokni. Abbahagytam a fogamzasgatlot es vartunk egy honapot,kozben elkezdtem szedni a folsavat. Elso honapban sikerult,ma mar 4 eves,van gy 20 honapos kisteso is,aki szinten elso honapban sikerult, bar ekkor nem szedtem semmit.

Ha dohanyzol akkor tedd le most,ne a terhesseg elso honapjaban szenvedj miatta. Abban a honapban amikor kezditek a probalkozast akkorcelszeru ha nem iszol alkoholt.

Sok sikert!

2014. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2.hónapban lettem terhes. Amiről "leszoktam" a terhesség alatt, az a kóla volt. Nem cigiztem, 1 cappucinót ittam csak naponta, nem szedtünk semmit, nem volt túlsúlyom, sőt. Szerencsénk volt, pedig én 32 éves múltam, párom meg 37.
2014. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi egyszer csak azt mondtuk, johet a teso. Abban a honapban mar nem vedekeztunk, es ossze is jott. :) Elore semmirol se szoktunk le, + nekem kàvéznom kell most is mert van olyan, hogy meg sem lehet merni a vernyomasom olyan alacsony. Lehrt kavezni.
2014. márc. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!