Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele? 4 hetes a...

Mit csináljak vele? 4 hetes a babám és mikor felvan, szinte mindig sír. Ha kézben van, akkor abbahagyja, elalszik, de ahogy lerakjuk a kiságyba, azonnal kipattan a szeme és elkezd sírni. Nem használ ilyenkor sem a simi, sem az ének.

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert még nagyon pici,csak a Te közelséged nyugtatja meg.Azonkívűl nem tudom nem-e hasfájós,mert ilyenkor is nagyon jó anya ölelése.

Hidd el,majd változni fog.Tudom nagyon fárasztó,de kitartás,nem lesz ez így örökké.

Ha gondolod,próbáld ki,hogy beteszed az ágyába és úgy simogatod,énekelsz neki,csak maradj vele.

Tudja mi a jó neki:-)

2009. dec. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Visszagondolok a 4 hóval ezelőtti időkre, és ugyan ez volt nálam is.:) Én beleültem a hintaszékbe, és énekeltem neki. Csak így nyugodott meg. Most már alszik maga is, szerencsére, ez az első 1 max.2 hóig van így! Kitartás!
2009. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
légy türelmes, még nagyon pici, Rád van szüksége. Gondolkodj el a hordozáson (ha van hordozókendőd, most van itt az ideje, h elővedd, vagy Apa lepjen meg vele), akkor közben tudod intézni a dolgod és a baba is boldogan tud szundizni a kendőben...én minden házimunkát a babóval együtt végzek:-)
2009. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szívem szerint mindig felvenném,csak attól félek,nehogy elkapassam.sokszor nem tudom,az eszemre vagy a szívemre hallgassak.
2009. dec. 25. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Off: akkor az en 3 napos babamnal is teljesen normalis ez, igaz lanyok? Meg nagyon kezdo vagyok:-))
2009. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szeretettel, öleléssel nem lehet elkényeztetni senkit, ettől ne aggódj:-) Én elég sokat hordoztam a babám amig pici volt és nappal most is csak a hátamon alszik el, de ahogy nőtt és egyre nagyobb volt a mozgásigénye egyre kevésbé igényelte...a szívedre hallgass és az ösztöneidre, a természet úgy alkotta meg a mamákat, h ösztönösen érzik mi kell a babának, csak a hülye eszünk szól közbe mindig, ne hagyd:-) Az enyém már 9 hós és nagyon kiegyensúlyozott baba és egy nyikk nélkül alszik el este amikor letesszük és végigalussza az éjszakát. Én ezt a hordozásnak tulajdonítom.
2009. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk ugyan ez volt a helyzet, é kellett egy kis idő, mire rájöttem, hogy éhes. Ő tápszeres volt, és nem volt neki elég a 3 óránkénti evés, ill. az a mennyiség, amit a doktornő előírt. Miután annyit ehetett, amennyit akart, nem volt már ilyen, csak ha pocakfájásos volt.
2009. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!