Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával első karácsonyos...

Babával első karácsonyos anyukák! Milyen volt a szenteste? Hogy telik a karácsony?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:

szia. Lányunk 10hónapos, itthon voltunk hármasban, együtt díszítettük a fát :o)

Ma voltunk anyukáméknál és a párom szüleinél is, így letudtuk a menést karácsonyra és holnap is itthon lehetünk együtt. Nektek mi volt a program? Mennyi idős a baba?

További boldog ünnepeket!!

2009. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én babám 6 hónapos. Tegnap szüleimnél voltunk. Ma itthon kettesben a kicsivel,mert apa dolgozik. Valószinü holnap is itthon leszünk.
2009. dec. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! A fiam 8 hónapos tegnap átjöttek anyumék és nálunk aludtak. Nálunk volt még az öcsém is. A picit csak a csomagoló érdekelte tök ari volt. Holnap a bátyámék jönnek. Nagyon jól telt. Remélem ilyen lesz a folytatás. Boldog karácsonyt és B.U.É.K.
2009. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma 5 hónapos a kisfiam. Nagyon készültünk erre a Karácsonyra, hogy az első közös ünnepünk felejthetetlen legyen. Apával díszítettük a fát, a kicsi rácsodálkozott a nagy csillogó gömbökre, egyet-kettőt el is kapott.:) Kaptunk apától karácsonyi albumot és gyerek albumokat, azokat hallgattunk, énekeltünk együtt. :) A nagy kedvenc a Pimpinkin és a nyuszitánc, arra állandóan vigyorog! :)) Természetesen temérdek fotó készült. Hozott a Jézuska kis mikulás jelmezt a legénynek, ezt muszáj volt megörökíteni. Mi nem megyünk sehová, úgy volt, hogy apukám jön hozzánk, mert ő egyedül Karácsonyozik, de meggondolta magát. A párom szülei jönnek majd vasárnap. Ilyen locs-pocsban nem is szívesen mennék sehová, meg olyan jó most itthon a melegben az én kicsi fiammal :)

Mindenkinek Békés Karácsonyt és Boldog Új Esztendőt!

2009. dec. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia.Kislányom 9hónapos.Mi már szerdán együtt feldiszitettük a fát és akkor kapta meg az ajándékait is,mert a húgom elutazott 24.-én igy előre hoztuk.24.-én elmentünk anyukámhoz,majd anyosómékhoz.Ma reggel elmentünk anyuhoz,sétáltunk a városban a picivel,kihasználva ezt a jó időt.Most itthon vagyunk apával és szerintem holnap itthon maradunk egésznap.Sok mindent kapott ajándékba a kislányom most ezeket fedezi fel.További szép karácsonyt mindenkinek.
2009. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos a lányom és csodálatos; neki angyalka jelmeze volt. Őrületesen gyönyörű volt benne. Ha még hó is lenne.... de sosem fogom elfelejteni ezt a karácsonyt.
2009. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nekünk is jól telnek az ünnepek, együtt vagyunk, édes hármasban! :) 4,5 hónapos a kisfiunk. Tegnap elég nyűgös volt, Apa sétált vele 1,5 órát, én addig fát díszítettem, rendet csináltam a lakásban. Este ajándékozás. Nagyon édes volt, ahogy a kezébe fogta és szó szerint tépte az ajándékát! :) Ma is sétáltunk ebbe a jó időbe, most itt pihenünk a nappaliban, Picur most szopizott, Apa készít mindjárt vacsorát! :)

Vasárnap jönnek anyukámék, hétfőn anyósom és sógorom.

Szép karácsonyt Nektek!

2009. dec. 25. 18:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ,hogy fárasztó ! A kisfiam 3 hónapos ,a családdal karácsonyoztunk ,de annyira túlpörgött ,kifáradt ,hogy iszonyú nyűgös lett estére ! Megviselte a sok tényező !
2009. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont 2 napos volt tegnap a babom es inkabb ot meg a szokasait meg egymast tanulgattuk. Legszebb karacsonyi ajandek. Kellemes unnepeket mindenkinek!
2009. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!